7islands Sp. z o.o.

Opinie o 7islands Sp. z o.o.

waldi

Musicie to przeczytać dla Waszego dobra. Kupiłem wycieczkę na 8 dni na Kretę. Po zakupie okazało się, że wylot jest w poniedziałek o 12:00, a powrót w następny poniedziałek o 10:00. Takie ustawienie daje dokładnie 6 dni i 22 godziny. Przez sprytne ustawienie mogą dawać oferty na 8 dni, ale to dla mnie zwykłe oszustwo. 7 islands korzysta z usług linii lotniczej Small Planet (KOSZMAR). Wylot opóźniony był o 3 godziny, bo antena była uszkodzona i musieli sprowadzić ją z Katowic. Pilot powiedział, że już z tym latał wiele razy, ale tu go zatrzymali – świetne podejście do bezpieczeństwa. Ciekawe z czym jeszcze lata czego nie wykryto. NIGDY więcej tej linii lotniczej. Powrót był jeszcze gorszy. Ten 8 dzień to była pobudka o 5:00 (bez śniadania) i dowóz na lotnisko, gdzie tradycyjnie znowu opóźnienie. Tym razem 4 godziny. Cudem wróciliśmy do domu, bo samolot Small Planet nie przyleciał. Zabrała nas jakaś inna linia lotnicza. Największa słabość 7 Islands polega na linii lotniczej (proszą się o wypadek) i na oszustwach w liczbie wykupionych dni i tak miałem szczęście, że nie wyleciałem o 23:59 i nie wróciłem o 0:01, bo to też byłyby wczasy 8 dniowe 

M.
@waldi 25.07.2016 18:43

Tutaj wpisuje się opinie o pracodawcy! Do oceny jakości biura podróży są inne portale.

Jakim pracodawcą Twoim zdaniem jest firma 7islands Sp. z o.o.? Opowiedz o tym na naszym forum.

Zostaw opinię o 7islands Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 7islands Sp. z o.o.