Biuro Podróży Rzemyk Travel

Tarnowskie góry

Opinie o Biuro Podróży Rzemyk Travel

praktykantka

Bardzo dużo poświęconej praktykantowi uwagi. Polecam bardzo serdecznie wszystkim i zachęcam zarówno do odbywania praktyk, stażów jak i wyjazdów i wycieczek.

praktykantka

super! od kilku lat szkoła wysyła nas na praktyki i w tym roku sama znalazłam biuro, właśnie Rzemyk Travel. Kto inny poświęca tyle czasu dla zwykłego praktykanta. Nauczyłam się tam więcej w 2 tyg niż przez 3 lata w szkole. Polecam gorąco !

staztg

dostałam staż z Urzędu- kłamstwa, wyzysk? Przyznam, że dużo się nauczyłam i było dużo pracy ale wynika ona z ilości klientów. Jeżeli ktoś idzie na staż przesiedzieć 8 godzin polecam mały sklep, kiosk itp. Lubię kontakt z ludźmi dlatego wybrałam to biuro. Podsumuje - praca dla ambitnych! nie poleniuchujecie ale nauczycie się dosyć dużo

Ewa

Nie zgadzam się z opiniami powyżej. Jestem nauczycielem i od 14 lat jeżdżę z biurem rzemyk travel na wycieczki szkolne zawsze są przemili piloci i przewodnicy. Dzieciaki są zadowolone , w czasie jazdy śpiewają karaoke a wieczorami bawią się na dyskotekach co jest bezpłatne!! obsługa miła a ceny zawsze bardzo konkurencyjne. POlecam

Rafał

Niestety nie polecam tragedia. Jedna wielka latanina zero prawdziwego zwiedzania, byliśmy poganiani i na nic nie było czasu. Zero szacunku dla ludzi. Szok Szok Szok

staz

dramat ciągle kłamstwa i ogólny wyzysk. szefostwo ma zero szacunku dla pracowników i klientow. trzymac sie z daleka

Zostaw opinię o Biuro Podróży Rzemyk Travel - Tarnowskie góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Podróży Rzemyk Travel