Opinie o Rzemyk Tadeusz Firma Usługowo-Handlowa w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Rzemyk Tadeusz Firma Usługowo-Handlowa. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rzemyk Tadeusz Firma Usługowo-Handlowa o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rzemyk Tadeusz Firma Usługowo-Handlowa w Tarnowskie Góry

Na jakie benefity można liczyć w Rzemyk Tadeusz Firma Usługowo-Handlowa?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Rzemyk Tadeusz Firma Usługowo-Handlowa?

Mirka Nowy wpis

Pracuję w Biurze Podróży Rzemyk Travel w Tarnowskich Górach od roku. Cenię sobie otwartość i przyjazną atmosferę w pracy. Pod tym względem kierownictwo oceniam pozytywnie. Zawsze mogę liczyć na pomoc , rzetelne informacje oraz wsparcie motywacyjne ze strony kierownictwa. Pracodawca dba o dobrą atmosferę w firmie, dzięki temu pracuje się w niej chętnie i efektywniej. Zawsze z szacunkiem traktuje pracownika. Dzięki tej pracy zyskałam większa pewność siebie, lepszą organizację pracy.

Marian Nowy wpis

Może słyszał ktoś czy teraz firma prowadzi rekrutacje?

xxx

Ogólnie nie polecam , szukają kogoś na staż, argumentując to tym że jest mega dużo nauki. ( w kazdym miejscu pracy trzeba sie wszystkiego nauczyc) . Zycze powodzenia z takim podejściem .

Stefan
@xxx

Mógłbyś dodać więcej informacji dotyczących stażu? Czy jest on płatny i po zakończeniu można myśleć o stałym zatrudnieniu? Ja znalazłem ofertę rekrutacyjną na stanowisko specjalista do spraw turystyki. Wymagane kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży ofert turystycznych i jako pilot wycieczek. Czy ktoś z was jest zainteresowany tą ofertą?

Karina Rzemyk-Orzełek
@xxx

Szanowny użytkowniku xxx na naszych ogłoszeniach na olx oraz pracuj.pl wyraźnie podaliśmy nasze wymagania jakim jest doświadczenie pracy w biurze podróży 3-4 lata oraz znajomość systemów rezerwacyjnych w szczególności Merlinx . 90% cv jakie do nas trafiły to osoby które pracowały w miejscach kompletnie nie związanych z turystyką lub klasyfikowały swoje doświadczenie pracy które miały 10 lat wcześniej przez okres (1-2lat) nie znając obecnych standardów sprzedażowych(od tamtej pory sporo dużych biur upadło, 80% hoteli zmieniło nazwę itd ) , systemów ani obecnej oferty. Standard obsługi naszych klientów jest wysoki i nie przyjmujemy na etat osób" do nauki " ponieważ sprzedajemy bogatą ofertę usług turystycznych, nasi sprzedawcy mają odpowiednio od 12- 40 lat doświadczenia w sprzedaży ofert a 3-4 lata to absolutne minimum aby zyskać miano naszego specjalisty do spraw turystyki. Nie opłacamy ogłoszeń w poszukiwaniu stażystów ponieważ jest wystarczająco dużo chętnych z urzędu, studentów którzy od 11 lat korzystają u nas ze staży. Szukamy SPECJALISTÓW a jak sama Pani/Pan napisała "wszystkiego trzeba się nauczyć " zatem takiej osoby nie szukamy. Nauczyć się trzeba w nowym miejscu pracy gdzie leża nożyczki, segregatory , jakie są programy i procedury wewnętrzne firmy . A nie "wszystkiego". Idąc na przeciw chętnym którzy się zgłosili owszem proponowaliśmy staże ponieważ chętnie wyszkolimy i przyjmiemy chętne osoby do pracy stanowisk mamy wiele .

Małgosia
@Stefan

Ja byłam na płatnym stażu z urzędu pracy, i zostałam po nim zatrudniona. Wiadome że jak się stażysta nie stara, co chwile bierze wolne czy chorobowe i nic nie zamierza się nauczyć to raczej nie nadaje się na pracownika żeby go później zatrudnić, ale ja praktycznie przez pół roku brałam wolne tylko tyle ile się należało urlopu i chciałam się czegoś nauczyć więc dostałam po stażu dobrą opinię i zostałam zatrudniona, a jeśli ktoś olewa staż to może się okazać że po zatrudnieniu tak samo będzie kiepskim pracownikiem więc sama bym takiego stażysty nie zatrudniła

Gość miły
@xxx

Zgadza sie!!!!Chodzi tylko o staż tak nadciąga sie Polskie Państwo. Unikają płacenia podatków.!!!! Oszukują!!!!!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Rzemyk Tadeusz Firma Usługowo-Handlowa? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Małgosia

Moje doświadczenia z biurem są bardzo pozytywne. Byłam na stażu w tym biurze w 2017 roku i po zakończeniu zostałam zatrudniona. Pracuję tu nadal. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, wynagrodzenie zawsze na czas, świetny szef i współpracownicy, miła atmosfera, z chęcią przychodzę do pracy. Na stażu bardzo dużo się nauczyłam, jeśli czegoś nie wiedziałam zawsze mogłam poprosić o pomoc i zawsze ją uzyskałam. Polecam biuro zarówno klientom jak i potencjalnym pracownikom. Lubię atmosferę w Biuro Podróży Rzemyk Travel za: Rodzinna firma, dobre traktowanie pracowników oraz ich docenianie jeśli sumiennie pracują, świetni pracownicy z którymi można się dogadać

Stefan

Czy aktualnie szukają pracowników do Biura Podróży Rzemyk? Coś wiecie na ten temat? Przeglądałem stronę internetową, ale niestety nie znalazeam żadnych informacji. Ktoś może podzielić się uwagami jak wygląda rekrutacja do biura? Czego można się spodziewać na rozmowie? Prawdopodobnie trzeba znać dobrze język angielski? @Natalia123, staż jest płatny?

Karina Rzemyk
@Stefan

Witam. Tak poszukujemy osob chetnych na staz a na pelen etet lub pol pracownika z doswiadczeniem od zaraz. Zapraszamy na rozmowy kwalifikacyjne. Prosze i kontakt 509891446

Czy ktoś może opisać, jak teraz przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Tarnowskie góry.

Ala

Pełen profesjonalizm i super oferty w przystępnych cenach. Biuro najlepsze i bezkonkurencyjne w Tarnowskich Górach

staz

dramat ciągle kłamstwa i ogólny wyzysk. szefostwo ma zero szacunku dla pracowników i klientow. trzymac sie z daleka

Natalia
@staz

Jakiś żart. Pełen profesjonalizm i szacunek jeśli chodzi o biuro Rzemyk Travel. Odbywam tu staż więc myślę. że mam dużo do powiedzenia. Pracownice bardzo miłe wręcz można się zaprzyjaźnić.

Rafał

Niestety nie polecam tragedia. Jedna wielka latanina zero prawdziwego zwiedzania, byliśmy poganiani i na nic nie było czasu. Zero szacunku dla ludzi. Szok Szok Szok

natalia123
@Rafał

Szczerze wątpię. Odbywam tu praktykę i wiele klientów jest bardzo zadowolonych i wraca ponownie zamówić kolejną usługę! Myślę, że pomylił Pan biuro ;)

praktykantka

Bardzo dużo poświęconej praktykantowi uwagi. Polecam bardzo serdecznie wszystkim i zachęcam zarówno do odbywania praktyk, stażów jak i wyjazdów i wycieczek.

praktykantka

super! od kilku lat szkoła wysyła nas na praktyki i w tym roku sama znalazłam biuro, właśnie Rzemyk Travel. Kto inny poświęca tyle czasu dla zwykłego praktykanta. Nauczyłam się tam więcej w 2 tyg niż przez 3 lata w szkole. Polecam gorąco !

staztg

dostałam staż z Urzędu- kłamstwa, wyzysk? Przyznam, że dużo się nauczyłam i było dużo pracy ale wynika ona z ilości klientów. Jeżeli ktoś idzie na staż przesiedzieć 8 godzin polecam mały sklep, kiosk itp. Lubię kontakt z ludźmi dlatego wybrałam to biuro. Podsumuje - praca dla ambitnych! nie poleniuchujecie ale nauczycie się dosyć dużo

Nie zgadzam się z opiniami powyżej. Jestem nauczycielem i od 14 lat jeżdżę z biurem rzemyk travel na wycieczki szkolne zawsze są przemili piloci i przewodnicy. Dzieciaki są zadowolone , w czasie jazdy śpiewają karaoke a wieczorami bawią się na dyskotekach co jest bezpłatne!! obsługa miła a ceny zawsze bardzo konkurencyjne. POlecam

Zostaw merytoryczną opinię o Rzemyk Tadeusz Firma Usługowo-Handlowa - Tarnowskie Góry

Rzemyk Tadeusz Firma Usługowo-Handlowa
  • Fabryczna 2C