Opinie o Biuro Podróży Rafa Travel Michał Konopka w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Biuro Podróży Rafa Travel Michał Konopka. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Biuro Podróży Rafa Travel Michał Konopka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Podróży Rafa Travel Michał Konopka w Ruda Śląska

Daga Nowy wpis

Interesuje mnie zatrudnienie jako Doradca klienta w biurze podróży. Oferta wiem, że od zeszłego roku jest już wygasła ale mimo wszystko ciekawa jestem tegorocznych warunków, ponieważ po Rudzie wkrótce pracy będę szukać. Mam już oczywiście doświadczenie. kiedyś podano wątki do 9 tys, możliwe ze teraz przebijają 10?

dolar Nowy wpis

biuro nie rzetelne zmienia warunki umowy na dzien przed wylotem pracownicy jakos malo pomocni lepiej isc do innego biura w 6 miesiecy 3 razy zrobili nas za glupka i zmienili warunki w umowie. nie polecam

Dorota Nowy wpis

Czy wiecie, ile miesięcznie można zarobić miesięcznie jako Doradca klienta w biurze podróży? Napisali, że pensja wygląda w ogłoszeniu tak, że jest stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + delegacje. No to w sumie, ile miesięcznie można dostać? Jaka jest konkretna kwota?

Kandydatka Nowy wpis

W biurze wydaje się panować dobra atmosfera. Szkoda jednak, że nie informują o zakończeniu i wyniku rekrutacji mimo, że zapewniali o kontakcie niezależnie od decyzji.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Biuro Podróży Rafa Travel Michał Konopka? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
rocky

Biuro z przeżyciami, nie informują klientów o niczym dokumentów też nie wysyłają jak się ich prosi. Ogólnie jako laik nie wiedziałem że coś mi będzie potrzebne na wyjazd. W biurze też nikt nic nie powiedział. Ogólnie nie polecam. Facet który tam obsługuje ma Siano w butach, nie wiem czy to wlasciciel czy nie ale bardzo nieprzyjemny i antypatyczny jegomość.

crazy

Witam jeśli chcecie mieć dodatkowa adrenalinę to zachęcam do skorzystania z usług tego biura podróży a już pisze dlaczego: w 2019r wyjazd do Chorwacji nowy pracownik tego biura nie przebikowal wycieczek fakultatywnych do rezerwacji w związku z czym na miejscu okazało się że mimo uiszczenia opłaty nie można skorzystać z wycieczki bo jest pod niewłaściwa rezerwacja. Po rozmowie z właścicielem biura nie usłyszałam ani przeprosin ani skruchy ponieważ to nie ich problem, jedynie co to zwrócili pieniądze tego samego dnia. Ale wczasy już były zepsute bo wycieczki które opłaciliśmy nie zostały wykorzystane a celowo płaciliśmy w biurze u "znajomego" żeby miał zarobek i żeby nie brać dodatkowych pieniędzy. Sytuacja 2 z tego roku. Wylot lada moment w Boże ciało a rafa travel nie wysłała ani vouczerow ani biletów. Gdyby nie kontakt bezpośredni z tour operatorem coralem to bym się mogła dalej stresować. Dokumenty były dostępne od miesiąca i coral przesłał mi je na maila. Fakt, po mailu na 3 dni przed.wyjazdem na upragnione wczasy do hotelu poleconego przez Michała spodziewam się już wszystkiego. Opieszałość i brak pracowników biura skutecznie zniechęca mnie i moich znajomych do korzystania z ich usług.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Podróży Rafa Travel Michał Konopka - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Biuro Podróży Rafa Travel Michał Konopka?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Podróży Rafa Travel Michał Konopka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Biuro Podróży Rafa Travel Michał Konopka
  • Radoszowska 162