Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Uniturist Sp. z o.o.

Adres: Szczyrbok 56, 34-335 Korbielów

NIP: 5531004364 KRS: 0000194762

Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Uniturist Sp. z o.o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Uniturist Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Czekamy na newsy od zatrudnionych. Ktoś ma jakieś nowe informacje na temat przedsiębiorstwa Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Uniturist Sp. z o.o. w mieście Korbielów, bo nie wiemy jak to z zatrudnieniem u nich.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Uniturist Sp. z o.o. - Korbielów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Uniturist Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.