Tytan Zajazd Adam Mika

Kochanowice

Opinie o Tytan Zajazd Adam Mika

SLU

Jestem mieszkańcem Kochanowice i nie polecam tego zajazdu, dwie porcje samych "klusek" kosztowały 16zł, poza tym dostałem je w pudełku po lodach z Biedronki, obsługa też mało inteligentna. A właściciele ? zostawiam to bez komentarza!!!

ciekaw

witam, mam pytanie do pracowników lub osób które pracowały w Tytanie lub Nowym Dworze: Jak sie pracuje? Czy dostaje się umowe o prace i jakie zarobki ? Bardzo byłabym wdzieczna za opinie.

nena1234

Pracodawca jak pracodawca , wymagający, chce żeby wszystko było ok i żeby klienci byli zadowoleni, czasem marudzi i zrzędzi ale to wszystko dlatego że chce widziec że tu się pracuje a nie zbija bąki. W sumie to go rozumiem, a że czasem się nie chce , no cóż... taka mentalność pracownika. Zarobki średnie ani małe ani za wysokie, zalezy jakie stanowisko

Zostaw opinię o Tytan Zajazd Adam Mika - Kochanowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tytan Zajazd Adam Mika