ALFA agencja usług specjalnych

Lubliniec

Opinie o ALFA agencja usług specjalnych

Jose

A ja sobie chwaliłem pracę w Alfa. Pewnie dlatego, że miałem grupę niepełnosprawności. Inni (bez grupy) najprawdopodobniej mieli gorzej, bo byli zatrudniani na umowach śmieciowych. Na początku trochę było kijowo. Ale później coraz lepiej. Płaca zawsze na ostatni dzień miesiąca na koncie. Dodatki nocne wyliczone co do grosza. W ciągu tych kilku lat nastąpiła znaczna poprawa, chociaż nie obyło się na początku bez protestów pracowników żeby nie kantowali. W końcowej ocenie, mocna czwórka.

alfa stars

hej to nie pies tylko WILK ! :-)

by ly
@alfa stars 14.01.2017 15:05
hej to nie pies tylko WILK ! :-)

a to jeszcze lepiej ,to ma świadczyć o tym że ochrona jest bardzo grożna może nie pogryż ale od razu zagryż jakiegoś delikwenta który przeskoczył by przez płot...ale tak ogólnie nie polecam tej firmy bo to troche jak jednostka specjalna głupia dyscyplina,itp itd

inny

z alfy podoba mi się śmieszny plakat na ogrodzeniu w sokpolu ,,pies z pistoletem maszynowym'' fajne co

Gebels

Nie polecam robiłem w tej firemce 3 miesiące (Myszków) za 3,10 zł na godz. i do tego nie miałem umowy podpisanej z tą agencją tylko z jakimś komisem samochodowym na stanowisku praktykant (umowa zlecenie) i do tego niedokołysany koordynator.

Gebels

Zostaw opinię o ALFA agencja usług specjalnych - Lubliniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALFA agencja usług specjalnych