Opinie o Tomasz Kajkowski Alfa Agencja Usług Specjalnych w Lubliniec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Tomasz Kajkowski Alfa Agencja Usług Specjalnych. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Tomasz Kajkowski Alfa Agencja Usług Specjalnych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Kajkowski Alfa Agencja Usług Specjalnych w Lubliniec

Tomek Nowy wpis

Ja polecam pracę w firmie Alfa. Wypłata zawsze na czas, nocki i nadgodziny wypłacane co do grosza. Bardzo miły Pan koordynator Bogusław Z. Bardzo miło wspominam czas pracy na obiekcie.

Czy zdarzają się nadgodziny w Tomasz Kajkowski Alfa Agencja Usług Specjalnych?

misiek Nowy wpis

firma tragedia ustalają sobie limit godz na 180 h każdy miesiąc będąc na umowie o pracę osoba niepełnosprawna a Mariusz H zostawmy tak pozdrawiam wszystkich

VD Nowy wpis

Nie polecam. Firma "kogucik". Etaty uzupełnia urlopami. Listy obecności podpisuje się na miesiąc do przodu, czasami i dwa miesiące. Stawki dla umów zlecenie są poniżej najniższej krajowej. Zatrudniają więcej osób z orzeczeniem o niepełnosprawności w jednym zakładzie pracy niż to jest konieczne, po to aby mieć większe dofinansowanie z PFRON, a pracownicy zatrudnieni muszą uzupełnić wymagana do przepracowania w danym miesiącu liczbę godzin urlopem mimo, że umowę o pracę mają na cały etat. W styczniu firma zmieniła nazwę, kierwnictwo zostaje to samo, kadry i księgowość również, nawet adres i telefon ten sam. A dofinansowanie z PEFRON na nowe stanowiska pracy dla nowej firmy pokrywają podatnicy. Interes się kręci. Zgroza. Urlopy nie zgadzają się z listami obecności i nikt tego nie koryguje i nie ponosi odpowiedzialności. Lista plac nie są do wglądu, odcinków od wypłat pracownik nie dostaje. Na prośbę o przesłanie zwlekają tygodniami. Nie wiem czy myślą, że wszyscy niepełnosprawni to (usunięte przez administratora)i można z nich robić wala? Balagam i (usunięte przez administratora) ????????

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Tomasz Kajkowski Alfa Agencja Usług Specjalnych? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Praktyki Junior Social Media Specjalist? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Firma Tomasz Kajkowski Alfa Agencja Usług Specjalnych poszukiwała pracowników na stanowisko Praktykant. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

Zuzanna

wiadomo coś na temat aktualnych stawek? pytam, bo ktoś jeszcze ze dwa lata temu mocno na nie narzekał nagle temat ucichł... Dowiem się czegoś na temat obecnych warunków jakie tu oferują? Na stronie jest tylko informacja o regionach gdzie przyjmują, a coś więcej?

XYZ
@Zuzanna

Stawki sprzed trzech lat, chodzi mi o umowę-zlecenie. Kombinacje, machlojki na porządku dziennym.

Obywatel

Witam unikać firmy z daleka to co się teraz tam wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie po podwyżkach płacy minimalnej zabierają ludzia cały etat kabinuja tylko jak tu tego nie zapłacić szukają oszczędności ciekawe jak ludzie długo wytrzymaja te matactwa. Nie Polecam Firmy.

Wanda
@Obywatel

Przyznam szczerze, że nie brzmi to najlepiej. Szkoda, że, według Ciebie, aktualnie w Alfie raczej nie można pracować na cały etat. A jak tam wygląda kwestia ubezpieczenia - pracodawca Wam je zapewnia?

Obywatel
@Wanda

A dlaczego nie można pracować na cały etat to jakiś przywilej? W dzisiejszych czasach to raczej powinno być normalne że jak się idzie do pracy to dostaje się umowę i wszystkie świadczenia z tym związane.

Jose

A ja sobie chwaliłem pracę w Alfa. Pewnie dlatego, że miałem grupę niepełnosprawności. Inni (bez grupy) najprawdopodobniej mieli gorzej, bo byli zatrudniani na umowach śmieciowych. Na początku trochę było kijowo. Ale później coraz lepiej. Płaca zawsze na ostatni dzień miesiąca na koncie. Dodatki nocne wyliczone co do grosza. W ciągu tych kilku lat nastąpiła znaczna poprawa, chociaż nie obyło się na początku bez protestów pracowników żeby nie kantowali. W końcowej ocenie, mocna czwórka.

alfa stars

hej to nie pies tylko WILK ! :-)

by ly
@alfa stars

a to jeszcze lepiej ,to ma świadczyć o tym że ochrona jest bardzo grożna może nie pogryż ale od razu zagryż jakiegoś delikwenta który przeskoczył by przez płot...ale tak ogólnie nie polecam tej firmy bo to troche jak jednostka specjalna głupia dyscyplina,itp itd

inny

z alfy podoba mi się śmieszny plakat na ogrodzeniu w sokpolu ,,pies z pistoletem maszynowym'' fajne co

Gebels

Nie polecam robiłem w tej firemce 3 miesiące (Myszków) za 3,10 zł na godz. i do tego nie miałem umowy podpisanej z tą agencją tylko z jakimś komisem samochodowym na stanowisku praktykant (umowa zlecenie) i do tego niedokołysany koordynator.

Gebels

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Kajkowski Alfa Agencja Usług Specjalnych - Lubliniec

• Jak się pracuje w Tomasz Kajkowski Alfa Agencja Usług Specjalnych?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Kajkowski Alfa Agencja Usług Specjalnych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomasz Kajkowski Alfa Agencja Usług Specjalnych?

Tomasz Kajkowski Alfa Agencja Usług Specjalnych
  • Oleska 20