Furmanek S.C. Ośrodek Wypoczynkowy Wiktoria

Ustronie Morskie

Opinie o Furmanek S.C. Ośrodek Wypoczynkowy Wiktoria

Piotr

Ośrodek ,,Wiktoria,,- czystość na najwyższym poziomie.dużo, smaczne i urozmaicone jedzenie pokoje przestronne z balkonem.super spanie,(bez skrzypienia i dołków ) obsługa profesjonalna.Atmosfera wspaniała (wycieczki,ognisko i.t.d.) Naprawę mógłbym wymieniać długo, same superlatywy,ale muszę być trochę wstrzemiężliwy bo się boję ża na przyszły rok może zabraknąć miejsca i nie będe mógł spędzić tak wspaniałego urlopu z żoną jak w tym roku.Ale nie byłoby tego wszystkiego gdyby nie wspaniałe i pracowite Kierownictwo ośrodka Szególne brawa i podziękowania dla Pani Kierowniczki Ośrodka Marzeny Furmanek i współpracowników ,jak i również dla personelu.Pozdrowienia dla Pana Andrzeja i jego Żony.Pani Marzenko ,tak trzymać dalej…..za to wszystko DZIĘKUJEMY…….Krystyna i Piotr z Warszawy…

Mieliście styczność z pracą w firmie Furmanek S.C. Ośrodek Wypoczynkowy Wiktoria ? Wiecie jak wyglądają nadgodziny i czy często się zdarzają? Jeśli tak to na jakich stanowiskach? Czekamy na Twój komentarz, dodaj opinię!

Zostaw opinię o Furmanek S.C. Ośrodek Wypoczynkowy Wiktoria - Ustronie Morskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Furmanek S.C. Ośrodek Wypoczynkowy Wiktoria