Opinie o Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Zamek Sp. z o.o. w Lidzbark Warmiński

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Zamek Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Zamek Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Zamek Sp. z o.o. w Lidzbark Warmiński

Iwona Nowy wpis

czyli po wpisach na forum wynika, że doszło do jakiejś pomyłki? jeśli tak to czy ktoś dla jasności mógłby napisać coś na temat obecnych warunków pracy tu w Hotelu Krasickim? opinie gości są raczej pozytywne, a obsługa co na temat swojej pracy by napisała? na jakie stawki można tu tak właściwie liczyć?

Byly Nowy wpis
@Iwona

Nie polecam. Towarzystwo wzajemnej adoracji. Szefowa gastronomii nie widzi nic poza własnym nosem. Zero szacunku dla gościa i pracownika. Ludzie są poniżani i wykorzystywani na każdym kroku.

xxxx Nowy wpis
@Byly

miej chlopie honor bo gdyby nie "szefowa gastronomi" dawno byś poleciał a zwolniles sie ze nie nikt sie ciebie nie zapytal o zdrowie to spoko.. zakompleksiony jestes... nie pozdrawiam

xxxx Nowy wpis
@Byly

zapomnialem dodac. JAK BYŁEŚ NA L4*

Czytając te opinie powyżej ja nie mam nic do dodania, byłem tu z żoną kilka dni i jestem zażenowany jak w 21 wieku można taki obiekt oferować ludziom na dłuższy pobyt. Jeden dzień dla wędrowników to może bo pewnie sypiają w gorszych warunkach. Opis powyżej jakby pokoju który dzieliłem z żoną przez kilka dni będąc tu z grupą emerytów a pokój w jakim mieszkaliśmy to nr 1 reszta pokoi niewiele się różniła od siebie. Dojście do ośrodka dla starszych ludzi, emerytów to ekstermalne wrażenia. Brak Wi-Fi w 21 wieku to nawet dla "dziadków" to tragedia. NIE POLECAM, ale polecam decydentom zainteresować się obiektem i warunkami nie dla ludzi. Posiadam kilka może kilkanaście zdjęć jak to wygląda ale moje dane niech pozostaną dla mnie.

Danuta
@Andrzej

Potwierdzam, warunki niestety fatalne. Mogliby coś z tym w końcu zrobić!

Teresa
@Danuta

A czy podczas pobytu we Floryn Ośrodek Wypoczynkowy Zamek obserwowałaś może zachowanie pracowników tego miejsca? Ciekawa jestem, jaka panuje między nimi relacja i czy atmosfera jest OK. A może masz jakieś spostrzeżenia, którymi chcesz się jeszcze z nami podzielić?

@Teresa

Floryn Sp. z o.o. Ośrodek Wypoczynkowy Zamek to nie Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe “ZAMEK” Sp. z o.o z siedzibą w Lidzbarku Warmińskim. Nie czytacie Państwo jaką firmę komentujecie?

Teresa

Do tej pory na forum nie pojawiły się żadne opinie dotyczące pracy w Floryn Ośrodku Wypoczynkowym Zamek. Jedyne komentarze, które zostały zamieszczone, to te pochodzące od klientów tego miejsca. Czym spowodowany jest ten brak wpisów pracowników? Ciekawi mnie ten fakt oraz to jak wielu ich jest zatrudnionych w tym miejscu.

@Teresa

admin

Uważasz, że świat powinien dowiedzieć się więcej o firmie Floryn Sp. z o.o. Ośrodek Wypoczynkowy Zamek? W takim razie zapraszamy do komentowania na naszym forum.

@admin

Aplikowałeś do Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Zamek Sp. z o.o. na stanowisko POMOC KUCHENNA? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Julia

Tak się zastanawiam, dlaczego nagle przestaliście rozmawiać o pracy w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym Zamek. Może do dyskusji zachęci Was informacja o prowadzonej tam rekrutacji - szukają aktualnie Barmana i Kucharza. Jestem ciekawa, czy nowe przyjmowane osoby mogą tam od razu liczyć na umowę o pracę bez okresu próbnego. Wiecie coś w tej kwestii?

Egiton

Super ośrodek polecam

turysta

Warunki fatalne, przyszło mnie kilka dni tu zamieszkać i jestem zbulwersowany jak można takie fatalne warunki oferować ludziom. Ciasnota do tego stopnia że jak jeden się poruszał po pokoju to drugi musiał siedzieć, łazienka ciasna, ze trudno się wytrzeć po prysznicu, dojście do ośrodka to (usunięte przez administratora) i malaria bo trudno to inaczej określić. Jedzenie byle jakie a zupy to tragedia, brudno. Na str. (usunięte przez administratora) TV w każdym pokoju a rzeczywistość to TV na świetlicy i problem bo nie ma zgody co oglądać. Szafa przecięta na pół po partacku, zewnętrzny wygląd z bliska fatalny. Nie wiem czy taki obiekt przechodzi kontrole a jeśli tak to ci co je przeprowadzają są chyba ślepi!!! tak by można dalej ale szkoda czasu. To co tu piszę jest do sprawdzenia na sobie jeśli ktoś chce.

Janusz
@turysta

POTWIERDZAM to wszystko w opinii, dodam jeszcze w 21 wieku brak Intrnetu WiFi, choć to kiedyś było bo jakiś ruter jest widoczny, jedyne co PRAWDĄ w opisach to Pan Franek i jakby ognisko też dziwne no ale jest do kiełbasek inne BAJERY jakie spotykam to 1000% nie prawda. Sprawdźcie to co piszą a przekonacie się, że to REKLAMA NA WYROST I BEZ POKRYCIA, OSZUSTWO!!! Tego nikt nie kontroluje co się ludziom OFERUJE to skandal!!! a gdzie są władze Polanicy Zdrój to ONE najbardziej się kompromitują bo to ich teren działania, SKANDAL>

Janusz
@Janusz

Piwniczna -Zdrój a nie Polanica!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Zamek Sp. z o.o. - Lidzbark Warmiński

Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Zamek Sp. z o.o.
  • Plac Zamkowy 1/7
    11-100 Lidzbark Warmiński

Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Zamek Sp. z o.o.