Ekoland Ośrodek Wczasowy

Cieszyno

Opinie o Ekoland Ośrodek Wczasowy

TERESA

okolica piekna do wypoczynku ale nie na ośrodku EKOLAND totalne nieporozumienie bardzo nie mila obsługa szef tylko widzi pieniadze i nic w zamian warunki koszmarne zatrzymały sie 30 lat temu a na dodatek myszy muchy itd.

a po co ty coś wytrzymujesz- rezygnuj

gosia

a co ty piszesz nic nie odciągają, najeść się można do syta - to samo co goście, nocleg+wyżywienie+pensja1,2 to nie jest źle na te czasy, praca jak to w sezonowym obiekcie co tak przeżywacie -tylko 2 miesiące- poza tym nikt nikogo na siłę tam nie trzyma , co mówią to wypłacają nie ma żadnego czarowania.czasem wycisk-ale dobra szkoła, pracowałam i polecam

(usunięte przez administratora)Ludziska omijajcie ten ośrodek z dala. Nie wierzcie obiecanką jakie opowiadają gdy chcą przyjąć do pracy. Zapewniają nocleg i jedzenie a na koniec m-ca odciągają z wypłaty za jedzenie. A można tylko jeść to co pozostanie po wczasowiczach i też nie do syta bo musi zostać na drugi dzień dla gości

Zostaw opinię o Ekoland Ośrodek Wczasowy - Cieszyno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekoland Ośrodek Wczasowy