CK Stores Poland Sp. z o. o.

Opinie o CK Stores Poland Sp. z o. o.

Tereska

Co słychać w firmie? Mam zamiar aplikować.

Joanna

Pracujesz obecnie w Calvin Klein? Chętnie poznamy Twoje opinie na temat pracy w firmie. Jakie warunki oferuje firma?

Makx

Widze, że coraz lepsze tutaj są ogłoszenia o prace do fantastycznych miast i za całkiem niezłe pieniądze, polecam to jak najszybciej sprawdzić, bo warto

Orange

Dzwonili moze do Ciebie z tego Szczecina? Jakieś opinie dodatkowe?

bossik

wyleciles bo sie obijaales :)

quick

Zarobki jak na prace w sklepie są nawet niezłe a nawet bardzo dobre ale to chyba jedyne dobre strony pracy w tym sklepie. Nikt przez dłuższy czas tam nie zabawił mimo niezłych zarobków i pracownicy wiecznie się zmieniają a powodem jest kierowniczka, która jest okropną osobą. Grafiki są układane pod jej osobę i nie są możliwe prawie żadne zmiany co strasznie utrudnia życie. Odpowiedz na jakiekolwiek prośby to jest - NIE. Kierowniczka czuję się po prostu bezkarna i nietykalna. Robi co jej się żywnie podoba ... nie polecam pracy tam chyba że ktoś nie ma życia prywatnego i ma stalowe nerwy.

Zostaw opinię o CK Stores Poland Sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CK Stores Poland Sp. z o. o.