CK Stores Poland Sp. z o. o.

CK Stores Poland Sp. z o. o.

Opinie o CK Stores Poland Sp. z o. o.

były deputy

Jako były zastępca kierownika sklepu mogę powiedzieć jedno - chaos. Wysokie budżety, brak kompetencji państwa z HR i sales managera i niskie zarobki w porównaniu do oczekiwanej odpowiedzialności. Dziwne relacje góry z kierownikami sklepu przekładają się na pracę i atmosferę również na sklepie. Z plusów szkolenia które robią czasem inni członkowie (sprzedawcy z innych sklepów) które są sympatyczne. Niestety osoby te albo dostają gorsze do pensji albo nawet żadnego dodatku! Drugi plus to ekipy z niektórych sklepów. Ocena ogólna - NIE POLECAM.

Deputy
@były deputy 20.09.2018 22:24

Hej, gdzie pracowałeś? Mam rozmowę w sprawie tego samego stanowiska w Warszawie

L!pa

Byłem na rozmowie w Galerii Bałtyckiej. Poziom pana kierownika był porażający. Miałem wrażenie że rozmawiam z dzieckiem. Chyba ta branża jest lekko upośledzona widząc tych kierowników i ich poziom rekrutacji! Kto tych pogubionych ludzi zatrudnia? Takie rozmowy powinny być zlecane zawodowym firmom bo inaczej to patologia się rozmnaża widząc poziom tych sprzedawców!

1% podatku na zwierzęta
@L!pa 22.08.2018 16:15

Ja też tam byłem. Te rozmowy pachną jakaś ustawką ? Koleś od tyłu mało profesjonalny. Widać braki i raczej kompetencje do sklepu f&f Tesco od tyłu. Szkoda było mojego czasu bo to praca dla 1% społeczeństwa którzy raczej mają mało wspólnego z biznesem a więcej z demagogią uliczną.

Witek

Jest jakaś przyczyna, że tak rzadko piszecie na forum. Szukam pracy i miałem nadzieję , że dowiem się coś więcej.

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w CK Stores Poland Sp. z o. o.? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki zatrudnienia?

Tereska

Co słychać w firmie? Mam zamiar aplikować.

Joanna

Pracujesz obecnie w Calvin Klein? Chętnie poznamy Twoje opinie na temat pracy w firmie. Jakie warunki oferuje firma?

Makx

Widze, że coraz lepsze tutaj są ogłoszenia o prace do fantastycznych miast i za całkiem niezłe pieniądze, polecam to jak najszybciej sprawdzić, bo warto

Orange

Dzwonili moze do Ciebie z tego Szczecina? Jakieś opinie dodatkowe?

bossik

wyleciles bo sie obijaales :)

quick

Zarobki jak na prace w sklepie są nawet niezłe a nawet bardzo dobre ale to chyba jedyne dobre strony pracy w tym sklepie. Nikt przez dłuższy czas tam nie zabawił mimo niezłych zarobków i pracownicy wiecznie się zmieniają a powodem jest kierowniczka, która jest okropną osobą. Grafiki są układane pod jej osobę i nie są możliwe prawie żadne zmiany co strasznie utrudnia życie. Odpowiedz na jakiekolwiek prośby to jest - NIE. Kierowniczka czuję się po prostu bezkarna i nietykalna. Robi co jej się żywnie podoba ... nie polecam pracy tam chyba że ktoś nie ma życia prywatnego i ma stalowe nerwy.

Zostaw opinię o CK Stores Poland Sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CK Stores Poland Sp. z o. o.