Reda Zbigniew Rudzki

Międzywodzie

Opinie o Reda Zbigniew Rudzki

gość

jantar - 2012-06-26 18:09:34 Nie płacą tyle ile obiecują na początku, niewiele się można od nich nauczyć, bo nic nie potrafią zrobić, wyzysk totalny. Nie polecam.z tego co zaobserwowałam ow reda nie zatrudnia pracowników.pracują tu tylko właściciele i ich rodzina. przynajmniej od dziesięciu lat...

jantar

sędzia

A ja słyszałem, że pracownicy szybko uciekają, bo nie wytrzymują psychicznie

Zostaw opinię o Reda Zbigniew Rudzki - Międzywodzie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reda Zbigniew Rudzki