BSC System - Komosa Leszek

Opinie o BSC System - Komosa Leszek

yacado

Czyli nie polecasz go jako pracodawcy?

Depi

BSCsystem- porzadna firma! :) Idealne podesty a (usunięte przez administratora), zakochałam się w nim od 1 wejrzenia! Serdecznie polecam wam ta firme bo to powazny biznes! Zawsze punktualni, pracownicy PRZEsympatyczni (usunięte przez administratora) Wiem ze sie powtarzam ale to najwspanialsza firma jak znam ;)

xxx

Smieszna firma!!! Praca i owszem ciekawa ale szefik robi w konia ludzi z godzinami pracy-liczy tak jak mu się podoba!!! Co do jakości produktów to wielokrotnie przerabiał stare podesty na nowe robiąc w konia klijentów!!! Potrafi maxymalnie wykorzystać pracownika!!!

Zostaw opinię o BSC System - Komosa Leszek - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BSC System - Komosa Leszek