Astoria Zajazd Eugeniusz Stacha

Mszana

Opinie o Astoria Zajazd Eugeniusz Stacha

mona

Jedzenie pierwsza klasa.Ale co do reszty to dużo pozostawia do życzenia.W szczególności stała obsługa,nie które panie to by musiały iść na kurs dobrych manier i uśmiechu.Obsługując wesele,myślą chyba,że są na stypie.A widać ,że pracują już tam lata.Duży minus za strój kelnerek(ale nie wszystkich),no i te klapki na nogach,porażka.A kelnereczki trochę leniwie,po oczepinach talerze zabierają i podrzucają deserowe,absurd!!!(zaś mniej do z mywana,a jaki efekt).Dziwi Nas czy szef tego nie widzi,czy ma taką lichą obsługę,że przymruża oka,bo nie ma kto pracować.Szefie otwórz oczka ,bo konkurencja w dzisiejszych czasach duża.I przydało by się trochę odświeżyć "Starą Astorię" ,żeby się milej jadło:))

Bolek
@mona 26.01.2015 19:32

Chcesz jeść na brudnych talerzach to zmień lokal, w Astori zawsze dbają o czystość a w innych lokalach talerze są od zimnej płyty do kolacji i jeszcze dłużej.

lolka

Kompletny brak szacunku dla pracownika, ciągłe poniżanie, zapiernicz niesamowity, brak przerw. Zdarzało się że w ciągu 12 godzin nic się nie zjadło. Ludzie się zwalniają, ciągle są jacyś nowi pracownicy, bo nikt nie wytrzymuje. Doszło do tego, że tam nie ma kto pracować i pracują córki szefa

Zostaw opinię o Astoria Zajazd Eugeniusz Stacha - Mszana

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astoria Zajazd Eugeniusz Stacha