Dersław Sp. z o.o.

Połaniec

Opinie o Dersław Sp. z o.o.

mimik

Nie polecam, stawki marne. Umowa śmieciowa, problem z załatwieniem jakiegokolwiek zaświadczenia o zatrudnieniu. Pan koordynator czeka tylko na podpisanie umowy, a później nawet odejść nie pozwala, straszy urzędami i chce pracownika zatrzymać siłą w firmie, za marne grosze. Kłamie i kręci. Obiecuje gruszki na wierzbie, żeby tylko dopiąć swojego. Jeśli człowiek się postawi to utrudniają załatwienie czegokolwiek. Jedyny plus to to, że wypłacają wynagrodzenie, co z resztą jako wielkie osiągnięcie przedstawił Pan koordynator.

wiki

chcę poznać opinię o tej firmie

Zostaw opinię o Dersław Sp. z o.o. - Połaniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dersław Sp. z o.o.