Opinie o Agro Raj Gospodarstwo Agroturystyczne w Jędrychówko

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agro Raj Gospodarstwo Agroturystyczne. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Agro Raj Gospodarstwo Agroturystyczne o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro Raj Gospodarstwo Agroturystyczne w Jędrychówko

Patrycja Nowy wpis

Serdecznie dziękujemy i polecamy Salę Weselną-Agro Raj. :) Same miejsce jest przepiękne pełnie zieli i z dala od gwaru ulicznego, dodatkowo jest plac zabawa ( a to super sprawa gdy na weselu są dzieci ), sala przepiękna, czysta, jasna, a nad parkietem znajduje się przepiękne " niebo " . Obsługa bardzo miła, a jedzenie przepyszne starczyło dla wszystkich gości i jeszcze zostało :) Z całego serca polecamy to miejsce nie mogliśmy wybrać lepiej ! Patrycja & Jan. :)

Basia Nowy wpis

Dnia 17 czerwca 2017 r . Wesele na 140 osób. Strona gastronomiczna bez zarzutu. Jedzenie smaczne i wystarczających ilościach. Obsługa czysta.elegancka ,utrzymanie czystości na stołach podczas całej imprezy /na bieżąco podmiana zastawy na czystą/ na **** .Okolica i otoczenie domu weselnego do przyjęcia, mogłoby byś więcej miejsca zadaszonego dla gości na wypadek deszcu,czy pełnego słońca w czasie przerwy pomiędzy weselem,a poprawinami.Niewielkim mankamentem ,jest dośc mało miejsc noclegowych przy tak dużej imprezie,co sprawia konieczność zagęszczenia pokoi. W sumie śmiało można polecić to miejsce na tego typu imprezy,o ile zaakceptyje się niedogodnośi związane z przenocowaniem gości,lub organizuje się mniejsza imprezę.Podsumowujac wszyscy goscie zadowoleni ,najedzeni i opuscili impreze w doskonalych humorach -a to najwazniejsz .Dziekujemy .

Anka Nowy wpis

Niestety, ale do standardów profesjonalnej obsługi trochę tam brakuje. Najbardziej negatywnie muszę ocenić kontakt z właścicielką, z synem właścicieli rozmawiało się przynajmniej konkretnie i co było ustalone, to było ustalone, niestety więcej ustaleń trzeba było czynić z właścicielką. Po podpisaniu umowy zaczynają się schody i rozmowy już takie miłe nie są. Dopiero parę dni po podpisaniu umowy zostaliśmy poinformowani o minimalnej kwocie za osobę, pomimo wcześniejszego otrzymania "menu do naszego wyboru" (musieliśmy dobić do stawki minimalnej). Obsługa podczas imprezy nie została poinformowana o przesunięciu godziny zakończenia, w pewnym momencie sprzed zaskoczonych gości obsługa zaczęła zabierać talerze. Goście w jednym budynku mieli ciepłą wodę, natomiast w drugim niestety zmuszeni byli umyć się w zimnej, co moim zdaniem jest niedopuszczalne.

KSYCHU Nowy wpis
@Anka

POMOŻE PANI ODPOWIEDZIĄ O CO CHODZI BO MY PLANUJEMY ZROBIĆ TAM WESELE.TEN PAN PRZED PODPISANIEM UMOWY NIC NIE MÓWIŁ ŻE SĄ TRZY KATEGORIE GOSCI 150,170 ,200.KIEDY GO PRZYCISNELIŚMY POWIEDZIAŁ ŻE BYŁO WESELE ZA 130 I KAŻDY BYŁ NAJEDZONY.WEDŁUG NAS TO CICHY PRZEKRĘT PROSIMY O ODPOWIEDŻ I WIĘCEJ OPINI NA TEMAT TEJ SALI

Morążanka

Nie polecam na wesela. Mimo tego, że sala jest ładna i duża to reszta nie do zaakceptowania. Porcje malutkie, właścicielka niekontaktowa. Co z tego, że w zaciszu. To jest za mało. Omijajcie z daleka

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agro Raj Gospodarstwo Agroturystyczne. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Morążanka

Praca ciężka, właścicielka nie do zniesienia,kucharki zmieniają się często ze względu na właścicielkę.Nikt nie lubi pracy w nerwowej atmosferze. NIE POLECAM A WRĘCZ OSTRZEGAM.Niedostateczny jest na wyrost.

Zostaw merytoryczną opinię o Agro Raj Gospodarstwo Agroturystyczne - Jędrychówko

Agro Raj Gospodarstwo Agroturystyczne