Agro Raj Gospodarstwo Agroturystyczne

Jędrychówko

Opinie o Agro Raj Gospodarstwo Agroturystyczne

Basia

Dnia 17 czerwca 2017 r . Wesele na 140 osób. Strona gastronomiczna bez zarzutu. Jedzenie smaczne i wystarczających ilościach. Obsługa czysta.elegancka ,utrzymanie czystości na stołach podczas całej imprezy /na bieżąco podmiana zastawy na czystą/ na **** .Okolica i otoczenie domu weselnego do przyjęcia, mogłoby byś więcej miejsca zadaszonego dla gości na wypadek deszcu,czy pełnego słońca w czasie przerwy pomiędzy weselem,a poprawinami.Niewielkim mankamentem ,jest dośc mało miejsc noclegowych przy tak dużej imprezie,co sprawia konieczność zagęszczenia pokoi. W sumie śmiało można polecić to miejsce na tego typu imprezy,o ile zaakceptyje się niedogodnośi związane z przenocowaniem gości,lub organizuje się mniejsza imprezę.Podsumowujac wszyscy goscie zadowoleni ,najedzeni i opuscili impreze w doskonalych humorach -a to najwazniejsz .Dziekujemy .

Anka

Niestety, ale do standardów profesjonalnej obsługi trochę tam brakuje. Najbardziej negatywnie muszę ocenić kontakt z właścicielką, z synem właścicieli rozmawiało się przynajmniej konkretnie i co było ustalone, to było ustalone, niestety więcej ustaleń trzeba było czynić z właścicielką. Po podpisaniu umowy zaczynają się schody i rozmowy już takie miłe nie są. Dopiero parę dni po podpisaniu umowy zostaliśmy poinformowani o minimalnej kwocie za osobę, pomimo wcześniejszego otrzymania "menu do naszego wyboru" (musieliśmy dobić do stawki minimalnej). Obsługa podczas imprezy nie została poinformowana o przesunięciu godziny zakończenia, w pewnym momencie sprzed zaskoczonych gości obsługa zaczęła zabierać talerze. Goście w jednym budynku mieli ciepłą wodę, natomiast w drugim niestety zmuszeni byli umyć się w zimnej, co moim zdaniem jest niedopuszczalne.

KSYCHU
@Anka 07.07.2016 11:06

POMOŻE PANI ODPOWIEDZIĄ O CO CHODZI BO MY PLANUJEMY ZROBIĆ TAM WESELE.TEN PAN PRZED PODPISANIEM UMOWY NIC NIE MÓWIŁ ŻE SĄ TRZY KATEGORIE GOSCI 150,170 ,200.KIEDY GO PRZYCISNELIŚMY POWIEDZIAŁ ŻE BYŁO WESELE ZA 130 I KAŻDY BYŁ NAJEDZONY.WEDŁUG NAS TO CICHY PRZEKRĘT PROSIMY O ODPOWIEDŻ I WIĘCEJ OPINI NA TEMAT TEJ SALI

Morążanka

Nie polecam na wesela. Mimo tego, że sala jest ładna i duża to reszta nie do zaakceptowania. Porcje malutkie, właścicielka niekontaktowa. Co z tego, że w zaciszu. To jest za mało. Omijajcie z daleka

Morążanka

Praca ciężka, właścicielka nie do zniesienia,kucharki zmieniają się często ze względu na właścicielkę.Nikt nie lubi pracy w nerwowej atmosferze. NIE POLECAM A WRĘCZ OSTRZEGAM.Niedostateczny jest na wyrost.

Zostaw opinię o Agro Raj Gospodarstwo Agroturystyczne - Jędrychówko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agro Raj Gospodarstwo Agroturystyczne