MDS-Agrar Sp. z o.o.

Gorawino

Opinie o MDS-Agrar Sp. z o.o.

Ryszard Suchy Suchodolski

Szefostwo beznadziejne nie uczciwe i nie profesjonalne, z obiecanej sumy pięniędzy ostatecznie dostałem małą część tego, nie polecam marnować czasu na prace tam ponieważ obiecują miliony a ostetecznie wypłata wcale nie jest adekwatna do włożonej pracy. Jedynie atmosfera między pracownikami ratowała to wszystko. Wielkie pozdrowionka dla dobrych mordeczek z agara, życzę wam żebyście mieli co włożyć do gara!!!!

kot

Nie polecam firmy, najlepiej od nich trzymać się z daleka

edek z krainy kredek

Nie polecam firmy, najlepiej od nich trzymać się z daleka(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o MDS-Agrar Sp. z o.o. - Gorawino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MDS-Agrar Sp. z o.o.