Opinie o Neptun II S.C. Hurtownia Katarzyna i Michał Panic w Czyżowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Neptun II S.C. Hurtownia Katarzyna i Michał Panic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Neptun II S.C. Hurtownia Katarzyna i Michał Panic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neptun II S.C. Hurtownia Katarzyna i Michał Panic w Czyżowice

Jakie wartości są cenione w Neptun II S.C. Hurtownia Katarzyna i Michał Panic?

Kolejny wyzyskany przez neptun Nowy wpis

(usunięte przez administratora),obłuda i wyzysk to główne wartości w tej,,rodzinnej,, firmie .Słowo rodzinna, którego często używają ma się tak do tej firmy tak jak przymiotnik domowa w określeniu przemoc domowa. Poszukaj pracy w Eko okna ja jestem zadowolona.

Ononny Nowy wpis

TRAGEDIA TRAGEDIA TRAGEDIA. Kasa marna ludzie niby Oki a za plecami masz dupe obrobiona przez emerytów górniczych masakra. Nie polecam nikomu tam pracy chyba że ktoś lubi (usunięte przez administratora)pracy

Ononon Nowy wpis

Pan kierownik ma podejście do pracowników że szkoda gadać. Szef jak szef ma to w...... Co się dzieje. Pracownicy to Ukraina i emeryci. Atmosfera - 1 praca jak praca ale kasy za nadgodziny nigdy nie zobaczycie. Jak skończycie wcześniej to pan kierownik wielkie pretensje. Ja bym odradzał ale każdy niech zobaczy

Jak szefostwo w Neptun II S.C. Hurtownia Katarzyna i Michał Panic? Spoko traktują ludzi?

onyx

Na pytanie jak szefostwo można było by rozpisywać się godzinami ,ale po krótce w podpunktach: -brak kultury -notoryczne oszukiwanie pracowników przy wypłatach i obiecywanie złotych gór -buta i samouwielbienie -brak kodeksu moralnego -Pani szefowa brak jakichkolwiek kompetencji i wieczne zrzucanie winy za swoje błedy na pracowników Aby ktoś nie pomyślał że cokolwiek napisane wyżej nie jest prawdą to przez firmę zatrudniającą 20 parę osób przez ostatnie 10 lat przewinęło się ich kilkuset i na obecną chwilę nie ma wieloletnich pracowników (no poza rodziną).Nawet ludzie ,którzy mieli do pracy 5 minut spacerkiem też wolą dojeżdżać wiele kilometrów bo praca to przede wszystkim dobra atmosfera i uczciwe pieniądze ,lecz tutaj atmosfera jest tragiczna a pieniądze jeszcze gorsze . Jeśli szukacie pracodawcy z którym będziecie chcieli związać swoje życie to nie tutaj, nie popełniajcie tego błędu co wielu byłych pracowników włącznie ze mną:( Tak panie Panic jeśli Pan czytasz ten komentarz to zdajesz sobie sprawę ,że każde napisane powyżej słowo jest w 100% zgodne z prawdą.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Neptun II S.C. Hurtownia Katarzyna i Michał Panic? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Manager ds. Planowania Łańcucha Dostaw
Czyżowice
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Miejscowy

(usunięte przez administratora) wyliczenia premii nie wiadomo co i za co potrącenie istny dramat(usunięte przez administratora)porażka nie polecam

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Neptun II S.C. Hurtownia Katarzyna i Michał Panic? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Majka

Witam niema zadnych etapow po 2 dniach probnych umowa zlecenie polakow oprocz kierownika i Pan liderek niema atmosfera do niczego ale niech kazdy na wlasnej skorze zobaczy jak tam jest powodzenia

Majka

Witam praca na produkcji tylko dla zdesperowanych nie polecam samo (usunięte przez administratora) porazka

Lok

Dawno zrezygnowałam z tej firmy, godzin nie było końca. Nadgodziny były wypłacane, stawka najniższa. Trafiłam na czas, gdzie umowy były na zlecenie. Teraz z tego się cieszę, bo inaczej byłoby trudno odejść z dnia na dzień. Ludzie zaczęli się zwalniać i wtedy zaszły tam jakieś zmiany,podobno. Przewegetować można.

Beata
@Lok

To ciekawe jak tam jest teraz. Masz kontakt z kimś z Neptuna? Może coś wiesz?

Liczyłem, że tu znajdę informację o pracy i atmosferze bezpośrednio od ludzi pracujących, podpowiecie coś?

Kochanek

Najgorsza to tam jest (usunięte przez administratora) uwarzajcie nanią to (usunięte przez administratora)

Tutejszy

Pracowałem tam parę lat temu i nie mam pojęcia czy coś się zmieniło o tamtego czasu ale wtedy to była paranoja. Pracowałem tam jako kierowca,tak po 7-13h ale raczej koło 9h. Sama praca nie była najgorsza ale zarobki porażka.Na owe czasy minimalna krajowa wynosiła bodajże 1180zł i to były zarobki w tej firmie do tego pracodawca potrafił potrącić z wypłaty jak pracownik się pomylił,oczywiście podpisując że odebrało się całą wypłatę. Jeszcze można zrozumieć jeśli firma w której pracujesz jest niewielka i pracodawce nie stać na wyższe zarobki dla pracowników. Ale tutaj jest inna bajka,na święta chwalili się milionowym obrotem a Tobie dadzą ochłapy jeszcze zabiorą,a prezes się woził (usunięte przez administratora) autkiem ubrany w (usunięte przez administratora) garniturek,po biurze też nie widać żeby firmy nie było stać na pracowników. Jeden z kierowców robił kilka lat a miał 1800zł. Typowy prywaciarz,nachapać się do siebie a ludzi traktować jako tania siła robocza.

PawelMarkl....

Pracowalem tam i mile spominam czas ktory tam przepracowalem. No nie stety zwolnilem sie z powodu wyjazdu teraz aktualnie przebywam w Holandii...

pppppppppp

a jak tam godzinowo bo czasami wychodzi na początku mowią tak a wychodzi inaczej 24h na dobe prosze napisz ten co tam robił

Zostaw merytoryczną opinię o Neptun II S.C. Hurtownia Katarzyna i Michał Panic - Czyżowice

• Jak się pracuje w Neptun II S.C. Hurtownia Katarzyna i Michał Panic?

Zobacz opinie na temat firmy Neptun II S.C. Hurtownia Katarzyna i Michał Panic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Neptun II S.C. Hurtownia Katarzyna i Michał Panic