Mix-Pasz Spółdzielnia Pracy Handlowo-Produkcyjna

Kluczbork

Opinie o Mix-Pasz Spółdzielnia Pracy Handlowo-Produkcyjna

rolnik

co sądzicie na temat obecnego stanu mix pasz? jak probujecie odzyskać pieniądze?

rolnik

moje zobowiązanie jest już ponad półtora roku, żal że kolega Prezes z dawnych lat- nie potrafił znaleźć czasu by porozmawiać ani wyjaśnić całej tej sytuacji. Było tylko zapewnienie na początku od niego że zapłaci ...no i zapłacił ! Przepadł jak kamień w wodę tak jak moje pieniądze !!!

tomi

kto odpowie za błędy byłego zarządu mix-paszu ??? mam nadzieje że moje zobowiązanie zostanie spłacone :/ - tak zapewnia Pani likwidator .

Ja tam pracowałem,nie polecam syf ,kiła i mogiła a do tego same układziki.

kali

Jak tam sie tak fajnie pracuje, to ciekawe dlaczego tak kiepsko spłacają swoje zobowiązania,

Zostaw opinię o Mix-Pasz Spółdzielnia Pracy Handlowo-Produkcyjna - Kluczbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mix-Pasz Spółdzielnia Pracy Handlowo-Produkcyjna