Opinie o Zakład Zaopatrzenia Rolnictwa Aleksander Kudliński w Kruszewo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Zaopatrzenia Rolnictwa Aleksander Kudliński. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Zaopatrzenia Rolnictwa Aleksander Kudliński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Zaopatrzenia Rolnictwa Aleksander Kudliński w Kruszewo

Janusz Nowy wpis

Jestem zdania że firmy powinny oddawać za dojazd na rozmowę chociaż. Marnują czas człowieka, na końcu i tak powiedzą że najniższa na początek. Wybierają sobie z dwustu jedną osobę. Ja na szczęście odpuściłem rekrutację przed samym wyjazdem.

Czy w Zakład Zaopatrzenia Rolnictwa Aleksander Kudliński możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Zainteresowany Nowy wpis

Jak Kierownictwo w firmie? Podobno nie idzie się dogadać, mało kto wytrzymuje z,, kierownikiem,,?

Były pracownik. Nowy wpis
@Zainteresowany

Co jak co ale ktoś wiedze się uwzial. Firma ok zarobki mogłyby być lepsze, ale to rolnictwo, szału niema. A Kierownika lepszego nie miałem. Generalnie polecam. Firma OK.

Czy pracownicy w Zakład Zaopatrzenia Rolnictwa Aleksander Kudliński dogadują się między sobą?

Pan Buk

W firmie panuje rodzinna atmosfera i jak w każdej rodzinie są lepsze i gorsze dni, ale generalnie z komunikacją problemów brak. ;]

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Zakład Zaopatrzenia Rolnictwa Aleksander Kudliński spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Co wchodzi w socjal Zakład Zaopatrzenia Rolnictwa Aleksander Kudliński?

Byk

Nie ma socjalu, bon 50zl na święta o ile się przysłużyłeś

Kostek

Do pracy idzie się pracować a niestety z wydajnością w pracy mamy problemy. Firma jak najbardziej ok więc polecam!

Mało

Negatywnie oceniam tą firmę, z punktu widzenia pracownika niskie zarobki, zbyt dużo obowiązków nałożonych na pracowników, szczególnie magazyniera, ciągłe czepianie się, straszenie obcięciem nędznej już pensji z powodu uszkodzeń worków, brak premii, podwyżek również, brak awansu wszystko to sprawia, że lepiej nie czekać tylko uciekać, zanim zaczną zwalniać z powodu redukcji

Dawid

Jaka panuje atmosfera między szefostwem a pracownikami? Bo widzę wiele niepochlebnych komentarzy.

Abc

Hahaha znowu ludzi szukają.... Spieszmy się kochać magazynierów, tak szybko odchodzą... To pewnie przez wspaniałą atmosferę, którą wprowadza kruszewski WŁADCA PASZ :D

Klient

Od wielu lat współpracuje z firmą, wielu dostawców mnie zawiodło, na firmę Kudliński zawsze można liczyć.

Paszowy men

Jak tam w super firmie z super szefem i jego wspaniałym zięciem? W czwartek pączki były dla wszystkich czy dla wybranych "lizodupów" z biura ??O ile wgl były bo trzeba by było WYDAĆ PIENIĄDZE NA DARMO hahahaha

Clark

Dobry pracodawca,dobry szef dla ludzi ogromny pozytyw

Byly pracownik
@Clark

Hahaha pewnie :) zwlaszcza jak non stop drze ryja bo wiecznie mu cos nie pasuje :) ogolnie firma pomylka, omijac z daleka !!!

Obecny Pracownik
@Byly pracownik

Schować się za nickiem łatwo - brak odwagi publicznie ???/

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Zaopatrzenia Rolnictwa Aleksander Kudliński - Kruszewo

• Jak się pracuje w Zakład Zaopatrzenia Rolnictwa Aleksander Kudliński?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Zaopatrzenia Rolnictwa Aleksander Kudliński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Zaopatrzenia Rolnictwa Aleksander Kudliński?

Zakład Zaopatrzenia Rolnictwa Aleksander Kudliński