Pro-Fur Farm Equipment Bożena Mieleńczuk

Nowogard

Opinie o Pro-Fur Farm Equipment Bożena Mieleńczuk

Arkadiusz

Firma najgorszego sortu! Zasady panujące tam to najdelikatniej ubierają w słowa: absurd. Chcesz czuć się jak ściera? zgłoś się tam do pracy!

Ki

Pracowałam tam rok temu. Niesprawiedliwość i mobbing wylewają się z każdej decyzji brygadzistow i kierownika (Arek Krzysiek i Rysiek). Brygadzisci lepiej patrzą na Panie które im się przilają (a nawet cos wiecej!). Jeśli nie należysz do osób które się na to zgodzę dostaniesz do wykonania 150% normy, a i tak będziesz tą która w ogolnej opinii się obija i nienalezycie wykonuje swoją pracę. Traktują Cię jak śmiecia i wrzucają z dnia na dzień

Mikołaj Chodnikiewicz

Dzwoniłem do firmy nawiązać współpracę, gdyż mam kilkoro klientów zainteresowanych założeniem obozów z letnimi domkami. Sekretarka chamsko odpowiedziała że nie ma ochoty ze mną rozmawiać i się rozłączyła. Nie ma sprawy właśnie dzwonię do konkurencji, która nie traktuje klientów jak śmieci. Jeżeli tak samo traktujecie pracowników jak klientów to nie polecam tej firmy

Witek

Wszystko fajnie,tylko praca sezonowa! Zwalniaja bez skrupulow, dziesiatki osob

siatkowy

Kiepskie zarobki, biorac pod uwage czas pracy. Pomimo kiepskiego dowodzenia (kierownik i brygadzisci) na produkcji, calkiem fajna atmosfera wsrod zalogi. Wyplata zawsze w terminie - co jest wielkim "+"

zszywacz

[usunięte przez moderatora] firma ze świeczką szukać takiego pracodawce. pensja moglaby byc troche lepsza

Zostaw opinię o Pro-Fur Farm Equipment Bożena Mieleńczuk - Nowogard

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-Fur Farm Equipment Bożena Mieleńczuk