Vector Software Sp. z o.o.

Opinie o Vector Software Sp. z o.o.

Agata

Odnośnie tego co wcześniej pisaliśmy, to jakby ktoś był zainteresowany to teraz na stronie Vector Software Sp. z o.o. są aktywne oferty pracy, na parę stanowisk. Może to kogoś zainteresuje i będzie chciał wysłać swoje zgłoszenie.

Marcin

@Marcin 25.09.2017 19:37
A jak wygląda praca we Wrocławiu? Widziałem kiedyś ogłoszenie, że poszukują serwisantów automatów biletowych....

Marcin, myślę że podobnie jak w warszawie:) Jeśli jesteś zainteresowany podeślij CV na biuro@vectorsoft.pl

Agata

@Emil dzięki za odpowiedź. Wskazuje to jednoznacznie (o ile dobrze zrozumiałam?), że dla osób ambitnych na pewno znajdzie się tu droga rozwoju. Jest to obecnie coraz większa wartość, dla każdego pracownika na rynku pracy. Pojawia się więc pytanie - czy pojawią się w najbliższym czasie jakieś oferty zatrudnienia do Vector Software?

Agata

@Emil bardzo dobrze, że inne osoby zainteresowane pracą mogą przeczytać tutaj informacje od źródła. To zwiększa wiarygodność Vector Software. Mógłbyś odnieść się jeszcze do kwestii szkoleń? Czy w firmie można na to liczyć? To ważna informacja dla osób chcących podciągnąć swoje kwalifikacje w miejscu pracy.

@Agata 14.08.2017 09:52

Agata kwestia szkoleń zależy od Twojego przełożonego. Jeśli uzna, że macie wspólną przyszłość i szkolenie podniesie Twoje kompetencje oraz będzie przydatne la firmy to na 99% jestem przekonany, że będzie porozumienie i zgoda.

XX

Emil tobie za to płacą :) I trochę masz racji ale ze wszystkim co napisałeś nie można się zgodzić.

@XX 10.08.2017 08:24

Trochę mam:) Powiedziałbym, że w 99% ale jestem otwarty na dyskusje i argumenty. Wiadomo, że zawsze są różni ludzie i różne sytuacje. W żadnej firmie nigdy nie jest tak, że 100% pracowników jest zadowolonych.

ppp

Firma nie zawsze gra fair wobec pracownika. Jak nie masz ustaleń na piśmie, to lubią się wykręcać z wcześniejszych obietnic.

Dziki joe

Fakt profesjonalnych szkolen brak. Atmosfera pracy dobra. Zarobki ok. 3000 netto. Tak kobiety tez zatrudniaja na roznych stanowiskach.

ja

Brak możliwości rozwoju. Pensje jak w Biedronce. Zarządzanie personelem jak w Biedronce - jednym słowem polski kapitał :) Uwaga: wszystko trzeba mieć na piśmie, bo pamięć mają krótką ;) Jednym słowem: praca dla desperatów !

ddd
@ja 03.11.2016 21:28

Potwierdzam powyższe i nie polecam firmy jako pracodawcę. Szkoda czasu.

@ja 03.11.2016 21:28

Odpowiadam jak aktualny pracownik firmy z 3 letnią historia w Grupie Vector Software. Odniosę się po kolei do zarzutów: 1. Brak możliwości rozwoju. Totalna bzdura! Przykład obecnego dyrektora handlowego, który zaczynał jako zwykły specjalista. 2. Pensje jak w Biedronce. Kolejna bzdura. Proszę wpaść do naszej siedziby (obecnie rzędzińska 3) i popytać. Samochody na parkingu do najgorszych nie należą:P 3. Zarządzanie personelem jak w Biedronce - jednym słowem polski kapitał. Bzdura. Generalnie polski kapitał kojarzy mi się dobrze, a kwestie zarządzania w firmie też są na najwyższym poziomie. 4. Uwaga: wszystko trzeba mieć na piśmie, bo pamięć mają krótką ;) Ciężko się do tego odnieść, ale ja nie miałem wszystkiego na piśmie a firma zawsze sie wywiązywała. Nie znam przypadku zatem ciężko coś konkretnego odpowiedzieć. 5. Jednym słowem: praca dla desperatów! Desperatem nie jestem i nie będę z tym polemizował. Generalnie polecam pracę u nas:) Jeśli są Państwo zainteresowani jak jest w firmie to proszę o kontakt na epiotrowski@vectorsoft.pl Pozdrawiam

monia

nom wiadomo, od sprzedaży personel zawsze sobie prowizjami górkę zarobi, ciekawe jednak ile zarobiłabym na takicm stanowisku jak Serwisant automatów biletowych i czy kobiety tam biorą do takiej roboty.

toja

Na jaką pensję można liczyć na stanowisku handlowca? Powiedzcie coś na temat dyrektora handlowego i dajcie znać jak pozostałe osoby w dziale? Jest wsparcie i pomoc między pracownikami czy każdy pod drugim dołki kopie?

Wars

Wars

@Wars 09.02.2016 19:48
A czy ktoś wie cos wiecej na temat wynagrodzeń i ogólnie atmosfery w firmie?

Tak wiemy:) Jeśli interesuje Ciebie coś konkretnego napisz do mnie epiotrowski@vectorsoft.pl

nokurde

zygzak skoro ty utrzymujesz rodzine za 2500 za mc, a biorac pod uwafe ze rodzina to minimum 2+1 to gratuluje.. To powiedz jeszcze ze kupiles chate za gotowke i nie masz zadnych rat do placenia i daj mi znac jak mozna za 2500 wyzyc za 3 osoby bedac samodzielna rodzina...

XX

Co można powiedzieć, może i było fajnie pracować. Ale zawsze jest jakieś ale... -nieadekwatne zarobki do oczekiwań, -brak możliwości dalszego rozwoju. Czy polecam?? Nie wiem to już na pewno nie dla mnie...

KB

Lidzie normalni, nawet bardzo fajni, ale prezes.... Pan bez wyksztalcenia, prostak. Najchetniej zaplaci pod stolem a na umowe o prace da jak najmniej, reszte ewentualnie na umowe zlecenie, bo wszyscy u niego to programisci:) smiech na sali!!!!!!!

Co mogę powiedzieć. Pracują tam normalni ludzie... Firma OK

Zostaw opinię o Vector Software Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vector Software Sp. z o.o.