Opinie o Baza Maszynowa Danex D. Krajewski J. Siwik. sp.j. w Rogienice Piaseczne

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Baza Maszynowa Danex D. Krajewski J. Siwik. sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Baza Maszynowa Danex D. Krajewski J. Siwik. sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baza Maszynowa Danex D. Krajewski J. Siwik. sp.j. w Rogienice Piaseczne

Andrzej Nowy wpis

Jeżeli Ktoś Szuka Tam Pracy na Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy, to Szczerze nie polecam,ale do Rzeczy. Na rozmowie nikt nie wspomniał że TZW,, Szkolenie,, Jest bez Umowy o Pracę(o Długości szkolenia decyduję Dyrektor),ale trzeba liczyć na ok Miesiąc, w tym Czasie Dojazd do Firmy Jest Swoim Autem. Umowa o Pracę to 3600 Brutto, Ustalona Postawa to Pseudo Premia,Auta Zajechanie Ponad 400000 Przebiegu,Dramat!!!

Case 1019

Witam wszystkich. Co myslicie o firmie danex z rogienic.Firma (usunięte przez administratora) jak sprzedaje maszyny.Mija kilka lat i potem serwisu nie mozna sie doprosic.Oszukance!!!Nawet blachostki w ciagniku nie umieja wymienic.mechanicy ktorzy robia brudna robote zmieniaja sie jak rekawiczki.Z ich opini wynika ze w tej firmie tylko obietnice slysza.Widac ze panowie ktorzy zadza firma to wielcy biznesmeni sie zrobili.Przeciez oczywiste kasa swoje robi.Ale czyja to wina-Nas tepych rolnikow ktorzy daja sie takim ludziom oszukac. LUDZIE GONIC KORWA TYCH (usunięte przez administratora) PRZEDSTAWICIELI JAKI BY NIE BYL TO DZIALA POD PRESJA TYCH BIZNESMENKOW KTORZY ZA NASZA KASE SIE WOZA FURAMI...A my na nich musimy zapierdalac...Przyjaciele rolnicy pala w ruch i gonic zlodzieji...!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Baza Maszynowa Danex D. Krajewski J. Siwik. sp.j. - Rogienice Piaseczne

Firma Baza Maszynowa Danex D. Krajewski J. Siwik. sp.j. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Doradca Klienta, Suwałki - Styczeń 2024
  • Księgowy / Księgowa, Rogienice Wielkie gm. Mały Płock - Listopad 2021
  • Główna Księgowa, Rogienice Wielkie - Wrzesień 2021

Czy pracujesz w firmie Baza Maszynowa Danex D. Krajewski J. Siwik. sp.j. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Baza Maszynowa Danex D. Krajewski J. Siwik. sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Baza Maszynowa Danex D. Krajewski J. Siwik. sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Baza Maszynowa Danex D. Krajewski J. Siwik. sp.j.
  • Olszanka 27
    18-516 Rogienice Piaseczne

Baza Maszynowa Danex D. Krajewski J. Siwik. sp.j.