Opinie o Baza Maszynowa Danex D. Krajewski J. Siwik. sp.j. w Rogienice Piaseczne

Baza Maszynowa Danex D. Krajewski J. Siwik. sp.j.
0 0 2 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 122 dni.
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Baza Maszynowa Danex D. Krajewski J. Siwik. sp.j.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Case 1019

Witam wszystkich. Co myslicie o firmie danex z rogienic.Firma (usunięte przez administratora) jak sprzedaje maszyny.Mija kilka lat i potem serwisu nie mozna sie doprosic.Oszukance!!!Nawet blachostki w ciagniku nie umieja wymienic.mechanicy ktorzy robia brudna robote zmieniaja sie jak rekawiczki.Z ich opini wynika ze w tej firmie tylko obietnice slysza.Widac ze panowie ktorzy zadza firma to wielcy biznesmeni sie zrobili.Przeciez oczywiste kasa swoje robi.Ale czyja to wina-Nas tepych rolnikow ktorzy daja sie takim ludziom oszukac. LUDZIE GONIC KORWA TYCH (usunięte przez administratora) PRZEDSTAWICIELI JAKI BY NIE BYL TO DZIALA POD PRESJA TYCH BIZNESMENKOW KTORZY ZA NASZA KASE SIE WOZA FURAMI...A my na nich musimy zapierdalac...Przyjaciele rolnicy pala w ruch i gonic zlodzieji...!!!

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Zostaw opinię o Baza Maszynowa Danex D. Krajewski J. Siwik. sp.j. - Rogienice Piaseczne

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Baza Maszynowa Danex D. Krajewski J. Siwik. sp.j.