Aldo Sp.j. PPHU Leszek i Andrzej Długołęccy

Surowe

Opinie o Aldo Sp.j. PPHU Leszek i Andrzej Długołęccy

Ja

Wypłaty terminowe, ogólnie warunki pracy ok, wypłaty wysokie jednak tylko gdy masz dużo godzin. Wszystkie godziny liczone tak samo - brak nadgodzin 50 czy 100. Wynagrodzenie na liscie podstawa, reszta w kopercie. Pracujące soboty.

MARKO.

Parodia Firmy Transportowej Zero Szacunku Dla PRACOWNIKA!!! Pracujesz Jak Murzyn BARDZO! SŁABE! ZAROBKi. Starzy Pracownicy Odchodzą Młodzi Naiwni przychodzą

oszukany

złodzieje i oszuści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

postronny

Znam tą firmę. W mojej okolicy jest sporo maszyn kupionych w tej firmie a mam do niej około 90 km. Z tego co słyszę to ludzie nie mówią źle o chłopakach a maszyny chociaż kupowali używane chodzą już i po 10 lat .Ja kupiłem w ALDO prasę kostkująca ,chodziła bez zarzutu przez 5 lat i w końcu wymieniłem ją u nich na belującą ( za dopłatą) i jestem zadowolony . Jeżeli to taki super biznes to może kolega sam się weźmie za taką robotę a nie psioczy na innych bo raczej wyczuwam tutaj zwyczajną ludzką zawiść. Może jak kolega będzie kupował za bezcen i sprzedawał taniej to i dla nas będzie lepiej???

ile ci za ten komentarz zaplacili..zero aldo maszyny kupuja za bezcen i sprzedaja za grube pieniadze kolega kupil deutha i sie [usunięte przez moderatora] po dwuch dniach .syf tyle moge powiedziec na temat tej firmy. [usunięte przez moderatora]na wszystkim.

Zostaw opinię o Aldo Sp.j. PPHU Leszek i Andrzej Długołęccy - Surowe

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aldo Sp.j. PPHU Leszek i Andrzej Długołęccy