Opinie o Firma Handlowo Usługowa Agrotis Jan Czułada w Szczecinek

counter
1 1 3 5 1
Ford 5000 Nowy wpis
Klient

Sprzedają części na których się nie znają, panewki które u nich kupiłem nie pasowały, mimo że stare dałem na wzór. Oddałem te części z zapytaniem możliwości wymiany. Po tygodniu otrzymałem wcześniej oddane panewki z informacją braku zwrotu. Za następne również zapłaciłem których większa część nie pasowała. Straciłem około 500zł. (usunięte przez administratora).

jupi88 Nowy wpis

Jest to firma której nie polecam jesli chodzi o zakupy u nich - zakupiłam towar wg kotalogowego numeru poczym otrzymalam nie te części co miały być -kiedy odesłałam to otrzymnłam odpoiwedz że towar zamawiali specjalnie dla mnie i nie mam możliwości zwrotu i nie chca oddac mi 280zł . nie polecam -omijajcie z daleka ten sklep.

TakNie

Jakie możesz wymienić zalety przedsiębiorstwa Firma Handlowo Usługowa Agrotis Jan Czułada w mieście Szczecinek jako pracodawcy? Dodaj opinię i napisz jakim pracodawcą naprawdę jest ta firma.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Usługowa Agrotis Jan Czułada - Szczecinek

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad