Opinie o Pomorski Ośrodek Maszynowy - Pom-Eko Sp. z o.o. w Szczecinek

counter
3 4 13 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 95 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Pomorski Ośrodek Maszynowy - Pom-Eko Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

anonymous Nowy wpis

Jeżeli ktoś tak szkaluje firmę to albo pracował bardzo krótko albo był nieudacznikiem Ja przepracowałem prawie 20 lat i nie mam żadnych pretensji To jest profesjonalny zakład i dba o pracowników Ale zaznaczam !!!!!! Trzeba pracować a nie pisać kłamstwa Pozdrowienia. Dla Edwarda S Piotra P i całego zespołu _________Piotr M

Edward S jest spoko kierownikiem PM pozdrawiam

anonymous Nowy wpis

Przepracowałem bardzo wiele lat ale kłamstwem jest to że wypłaty były nie na czas Nie komentuje relacji kierownik pracownik po prostu trzeba przyjść i pracować i wykonywać swoje obowiæzki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Jan

Pensja wypłacana nawet z 2 tygodniowym opuźnieniem

@Jan

Nie wiem kim jesteś, ale wydaje mi się że nie pracowałeś w tej firmie. Oczywiście nie jestem obrońcą bo sam tam przepracowałem osiem lat i zwolniłem się ze względu na podejście kierownictwa do pracownika. Jeśli chodzi o w pensje zawsze była na czas a nawet z kilkudniowym wyprzedzeniem. Bez odbioru .

Stefan

Pracowałem tam 6 lat i z roku na rok jest gorzej.. Szefostwo robi się coraz bardziej chamskie a wnuczek szefa robi parodie zarządzania firmą

Stepien

To prawda cymbały z Turowa wielce Woźniaka źiec z teściemojej i ten ich czapek katastrofa

Sławomir

@Jan, czy udzielisz nam informacji, z czego wynika kwestia opóźnień wynagrodzeń? Jako pracownik firmy Pomorski Ośrodek Maszynowy Pom-Eko masz udzielane jakiegoś rodzaju dodatki do płacy? Firma oferuję swoim pracownikom bony na święta? Zachęcam Cię do kolejnego wpisu w tym wątku, będzie on bardzo pomocny dla wielu osób.

Sławomir

Widzę tu wiele nowych komentarzy w tym roku, proszę opiszcie dla nas atmosferę panującą obecnie w firmie Pomorski Ośrodek Maszynowy Pom-Eko w Szczecinku, kwestie dodatków płacowych oraz premii dla pracowników, również będą bardzo przydatne na forum.

Irek

Przepracowanych tam 10 lat nie polecam. Atmosfera w firmie coraz gorsza liczy się tylko podlizywanie szefowi tylko tak można dostać awans.

Tobiasz

Brak systemu motywacyjnego, brak wizji firmy. Jeden wielki bałagan i niedawne zatrudnienie,,Dziedzica'' który nie ma pojęcia o firmie powodują że poprostu osoby zmotywowane by rozwijać się z firmą odchodzą do konkurencji.

były_pracownik

Nie polecam tam pracować .Właściciel bardzo skupiony na siebie nie dostrzega szansy na rozwój a o awansie może tylko liczyć rodzina.Dodatkowo strasznie zła atmosfera która panuje w firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Pomorski Ośrodek Maszynowy - Pom-Eko Sp. z o.o. - Szczecinek

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad