Opinie o Zespół Żłobków M.St.Warszawy w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zespół Żłobków M.St.Warszawy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Zespół Żłobków M.St.Warszawy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zespół Żłobków M.St.Warszawy w Warszawa

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Zespół Żłobków M.St.Warszawy na stanowisku Kucharz? Czy pracownicy dostają premie?

A ja już nie !
@Byłam opiekunką w żłobku

Oferta pracy w żłobku m.st. Warszawy winna brzmieć: Jeśli lubisz być poniżana, kochasz plotki, intrygi i bardzo niemiłe niespodzianki ze strony zespołu w placówce. Ta praca czeka na ciebie. :

Chcę zapytać jakie są te premie które można dostać do najniższej krajowej jako pomoc opiekuna (o ile pomoc w ogóle dostaje jakiieś premie czy jest to tylko najniższa krajowa)? Jaka jest atmosfera w żłobkach miedzy pracownikami? Czy np.warto isc na kurs doszkalający na opiekunkę ponieważ jest podobno możliwość aby kierownik wysłał osobę na taki kurs? I ostatnie pytanie czy jest dużo "przemiał" ludzi w żłobkach? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

@Jul

Starsze pracownice czyli z jak długim stażem pracy w tym miejscu? Czyli premie tutaj właśnie zależne są od stażu pracy? Wiadomo jakie kwoty dostają i czy to comiesięczne wsparcie finansowe?

Cicha Nowy wpis

Podane kwoty to minimum do tego dochodzi dodatek stażowy w zależności ile lat się do tej pory przepracowało (gdziekolwiek na etacie) plus dodatek motywacyjny zależy od kierownika placówki

@Cicha

A ile jest tego dodatku i ile lat pracy trzeba mieć minimum przepracowane żeby go dostać? Dodatek motywacyjny też brzmi ciekawie, można go dostać każdego miesiąca? Co wpływa na decyzje kierownika, że akurat tej osobie się on należy?

A czy ktoś może opowiedzieć o pracy pielęgniarki w żłobku? Jestem ciekawa tego, to wpadłam na ogłoszenie internetowe i mam pytania. Konkretnie, to wiecie, jakie sa zmiany takiego pracownika? Czy zmiany są po 8 godzin dziennie codziennie, czy np. po 12 godzin na dzień i co drugi dzień w pracy?

Mmk Nowy wpis

Przecież pielęgniarka niemoze pracować 12h na zlobku bo one nie są tyle otwarte Raczej 8-16

Szukam pracy w mieście Warszawa. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 7500 PLN. Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Zespół Żłobków m.st. Warszawy?

Ohooo

Jestem rozbawiona .... tam jest najniższa krajowa

Na pewno nie w opiece nad dziećmi

Edyta

A w placówce to ile najwięcej można zarobić i na których stanowiskach? Będę wdzięczna za widełki

Nie masz szans na takie zarobki, no chyba że jesteś dyrektorem Zespołu Żłobków, to wtedy może i tak.

Padłam..poleże

Pensje średnio opiekunka najnizsza o 200zl wiecej niz minimalna do ręki. Niby są 4 stopnie opiekunek. Jednak kazdy z etapow tez na 4 podzielona. Policzylysmy kiedys zeby dostac starszego opiekuna wg rozpiski to naście lat lub znajomości u kierowniczki.

Marzena

Aplikowałam na stanowisko opiekunki w żłobku, trwa aktualnie rekrutacja. Zaintrygowała mnie informacja o premiach które wynoszą nawet do 60% wynagrodzenia zasadniczego. Ile w takim razie przy takim standardowym MSC można zarobić? Jaka atmosfera towarzyszy pracy?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Zespół Żłobków M.St.Warszawy. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Opiekunka do żłobka?

Agata

W warszawskich żłobkach zarabia się najniższą krajową. Opiekunka czy kucharz, to nie ma znaczenia. Na premie jest jakaś pula pieniędzy co miesiąc, czasami 50 zł, a czasami 200 lub 300.

@Agata

Ta najniższa o której piszesz to za pełen etat czy jakaś jego część? Premie wszyscy mają po równo czy jakoś to jest rozdzielane inaczej? Możesz dać znać? Szukam pracy w zawodzie, bo właśnie obroniłam dyplom

Jaaa
@Alicja

Dzień dobry. Nie zarabiamy najniższej krajowej i premie są całkiem satysfakcjonujace

Izabela
@Jaaa

To w takim razie jakie to są kwoty? Ile dokładnie wynosi podstawa? A w jakiej wysokości jest premia? Kto w ogóle ustala budżet jeśli chodzi o premie? One rzeczywiście są takie ruchome? Jesteś przedszkolanką na pełen etat?

@Izabela

Najniższa krajowa to ok.2800 na czysto. Plus jakieś premie. Jeżeli chodzi o premię to ustala je kierowniczka.W salach jest monitoring i np.u nas kierowniczka przegląda taśmy i patrzy kto się angażuje. Oczywiście pisze o pracy opiekunki. Zależne jest też czy ma się mniej jak 5 lat pracy na UOP czy więcej. Generalnie atmosfera jest toksyczna. Dobra dla osób lubiących plotki, obgadywanie i t.d.Slyszalam że w większości niestety tak jest. Plusy to 8 godz.pracy.

@Motyl

A mogłabyś coś napisać o stanowisku pielęgniarki? Widziałam że szukają i zastanawiam się bo mam wykształcenie kierunkowe a po urlopie macierzyńskim fajnie byłoby mieć weekendy wolne. Orientujesz się jakie są zarobki? Nie ma w ogłoszeniu widełek

@Alicja

Niestety nie wiem jakie zarobki mają pielęgniarki. To wszystko zalezy też w którym żłobku chciałaby Pani pracować. Jeżeli jest Pani zainteresowana pracą w Warszawskich żłobkach publicznych to warto skontaktować się z nimi: Zespół Żłobków m.st. Warszawy. ul. Belgijska 4. 02-511 Warszawa tel. 22 277 52 00 fax. 22 277 52 02 e-mail: sekretariat.zespolzlobkow@um.warszawa.pl Albo zadzwonić albo napisać e mail. Powinni powiedzieć gdzie są oferty i jak wyglądają zarobki. Jak napisałam w poprzednim wpisie, zarobki nie są szałowe, atmosfera i relacje pracownicze także (zależy od żłobka) i jedyny plus to weekendy.

@Alicja

Premie czyli dodatki motywacyjne są przyznawane przez kierownictwo. Może przyznać lub nie. Nie każdy dostaje tyle samo. O tym decyduje kierownictwo. Najniższa krajowa jest za pełen etat. O ile masz udokumentowane doświadczenie w pracy/ach poprzednich na Umowę o Pracę powyżej 5 lat to także dostajesz jakieś grosze. Ale nie oszukujmy się, to są grosze, dlatego nie ma osób chętnych lub są osoby które przychodzą na chwilę, widzą jak jest i odchodzą.

@Motyl

Są jakieś widoki na poprawę tych warunków? One są uczciwie przedstawiane na rozmowach? Jeśli kandydaci decydują się mimo wszystko na zatrudnienie to dziwne że potem szybko rezygnują. Może nie chodzi tylko o finanse? Jak myślisz?

@Alicja

Wszystko zależy od zespołu żłobków. Indywidualnie od kierownictwa w poszczególnych żłobkach. Oczywiście na rozmowach jest przedstawiane jak praca powinna wyglądać, ale później jest jak jest. A że nie ma personelu bo ludzie przychodzą, widzą jak sytuacja wygląda i po dwóch dniach ich nie ma. Jeżeli nie ma personelu, czasami jest pomoc opiekunek to taka pomoc pomaga przy dzieciach i robi za sprzątaczkę. Jak nie ma pomocy opiekunek to opiekunki robią wszystko. I jak zaznaczam dużo zależy od kierownictwa, czy zwala odpowiedzialność i decyzyjność na opiekunki, czy umie kierować zespołem tak aby atmosfera była dobra i aby każdy z pracowników miał do siebie szacunek plus świadomość że nie jest zapchaj dziurą bo brakuje ludzi do pracy. A niestety tak jest. Finanse są istotne, dodatki to oczywiście także cos co motywuje (ale od kierownictwa zaleśy czy są czy nie), ale tak samo istotne jest to jak jest miedzy pracownikami. A między pracownikami jest tak jak o to zadba kierownictwo. Jeżeli ktoś nie jest masochistą to popracuje i znajdzie lepszą pracę. Wszyscy długoletni pracownicy to osoby często starsze lub takie które mają jakieś fory u kierownictwa (np. dostają urlopy kiedy chcą bo kierownictwo nie patrzy na układanie grafików tak aby było zastępstwo). Więc musiałyby naprawdę zostać wprowadzone ogromne zmiany aby było faktycznie dobrze. Ale jest jak jest. Wątpię aby w najbliższym czasie coś się poprawiło. Dzisiaj ludzie już nie chcą pracować w instytucji gdzie nadal panują zasady i ludzie rodem z PRLu gdzie wszyscy sobie obrabiają tyłki, zarobki są takie że nie da się z tego wyżyć, a odpowiedzialność jest ogromna. Nadzieja jest raczej w młodych ludziach i kierownictwu któremu by zależało na poprawie, na dobrych relacjach między pracownikami bo to jednak żłobki gdzie pracuje się z dziećmi.

Ju

Nie polecam… zmieniłam dobra prace na prace w żłobku bo bardzo lubię prace z dziećmi i wczensiej już pracowałam w prywatnym jednak szybko pozalowalam. „Koleżanki” z pracy obok potrafiły stać i mnie obrażać, wyzywać. Ucierpiałam po tej pracy.

Byłam opiekunką w żłobku
@Ju

To prawda. Najgorsze są te z długoletnim stażem. Ochoczo zajmują się "tresurą" nowych opiekunek. Temu poświęcają się bardziej niż samej pracy. Nie polecam.

A ja już nie !
@Byłam opiekunką w żłobku

Gigi

Ogłasza teraz, że zatrudni pracownika gospodarczego w żłobku państwowym. Zwróciłem uwagę, że oferują też dodatek motywacyjny, pytanie czy komukolwiek się udało go wyrobić czy to tylko tak na papierze funkcjonuje?

Stary" pracownik
@Gigi

Dodatek jest dla każdego pracownika przyznawany co miesiąc i rzadko się go nie dostaje,

Kalina
@Stary" pracownik

Dużo tej kasy jest z tego dodatku? Jakieś inne w ogóle dodatki wam dają czy tylko taki? I pytanie czy same podstawy pensji sa na ten moment ok?

Premię dla pomocny opiekuna to 5-15%pensji, opiekun 10-20% chyba Może ja Dobrze trafiłam ale atmosfera super i kierowniczka, która zna pracę od podszewki

Alicja

Dzięki za odpowiedź! A jak z rotacja pracowników? Często się zmieniają? Chciałabym wiedzieć jakie są powody rezygnacji z pracy tutaj? Co pracownicy mówią przy składaniu wypowiedzenia?

Ja fatalnie. Atmosfera tragedia i kierownictwo wogole olewa wszystko. Praca nie warta świeczki, nerwów i zdrowia.

Zuzia
@@Nick

Hej! A na stanowisku pielęgniarki jak jest? Widziałam że szukają na pełen etat na Mokotów. Taka pielęgniarka to może się zdarzyć że zastępuje kadrę w przypadku jakiejś nagłej nieobecności?

Jul

Ani widu ani slychu. Ja nie dostałam jak pracowałam. Zarobek między prywatnym żłobkiem z 1000 zł mniej a praca niewyobrażalnie ciężka. Zawsze jest to ciężka praca ale jest różnica 8 dzieci a 30 czy 40. Starsze pracownice wiem ze maja te premie.

@Jul

Czy w Zespół Żłobków M.St.Warszawy jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Agnieszka

Ta umowa o pracę wspomniana w ogłoszeniu na stanowisko Pielęgniarka do żłobka jest od razu? Bardzo potrzebuje mieć pewność, że tak to wygląda. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Znajoma

Więc tak bieda...... pensja około 2ipol ???????????????? wszystko zabierają mam nadzieję że będzie jakiś strajk w końcu jak nie dla nas to dla tych co zostana

Tytus
@Znajoma

Krąży po żłobkach pismo o podwyżki ,mamy nadzieję że miasto da coś na otarcie łez

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Zespół Żłobków m.st. Warszawy?

Megi

Świata prawda i co i rusz cos zabierają.

KartonowaKartoniara
@Megi

Zgadzam się w 100%Jedno wielkie (usunięte przez administratora) w tym roku nie ma podwyżki ani złotówki. A to nie jest tylko opieka nad dziećmi... sama opieka to około 1/3 naszej pracy... a kto posprząta kible, kto gary pomyje kto podłogi umyje, rozkładanie leżaków i (usunięte przez administratora) innych obowiązków i papierów.... i za to najniższa krajowa No brawo

Lola 33

Dzis mlodsza opiekunka moze licztc na pensje 1928zl netto plus dodatki wczasy pod grusza, stazowe i 13.Pracownik z 8letnim stazem pracy ma 2500zl netto.

Olga
@Lola 33

Są też chyba zapomogi, karnety sportowe, nisko oprocentowane pożyczki? Bynajmniej na pewno były jakiś czas temu w w ramach ZFŚS. Nadal są?

A na stronie żłobków max2300ne
@Lola 33

Skąd ta myśl skoro na stronie żłobków piszą 2660 brutto masz na rękę 2300 młodszy opiekun A który dopiero zaczyna tam prace? Po studiach też tyle oferują. A 2500 to doświadczony czyli jakieś na ok 6 -10 lat pracy o ile kierownik nie cofnie Cię z starszego na młodszego opiekuna, bo może.

Olo
@A na stronie żłobków max2300ne

Po studiach wieksze zarobki

zawiedziona

Złożyłam cv na Belgijską w styczniu br. i do tej pory cisza. Szkoda bo liczyłam bardzo na to że odezwą się do mnie.

Kashmir
@zawiedziona

I ciesz się raczej.

Jakie są warunki pracy w biurze głównym? - atmosfera, warunki lokalowe, przełożeni itp?

Dominika

Tak szczerze mówiąc to sama się zastanawiam, jakie są warunki pracy w biurze głównym w Zespole Żłobków m.st. Warszawy. Może jeszcze ktoś zechce coś na ten temat powiedzieć. Ale Ty pytałeś o te kwestie już jakiś czas temu. Może postanowiłeś aplikować i już tam pracujesz?

Opiekunka

Jak ze stawką dla opiekunek?

Katarzyna

Niestety początki są zawsze trudne. Trzeba nabrać doświadczenia i wtedy zmienia się również wysokość zarobków

hhh

koleżanko jesli 1200zł na stanowisku salowej to jest dobrze płatna praca to.....

Zostaw merytoryczną opinię o Zespół Żłobków M.St.Warszawy - Warszawa

• Jak się pracuje w Zespół Żłobków M.St.Warszawy?

Zobacz opinie na temat firmy Zespół Żłobków M.St.Warszawy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zespół Żłobków M.St.Warszawy?

Zespół Żłobków M.St.Warszawy
  • Belgijska 4