Midex Sp.j.

Kraków

Opinie o Midex Sp.j.

Jan

Kiedys to była fajna firma niestety ludzie którzy ją tworzyli odeszli Teraz całą firmą rządzi pani Łabędz reszta właścicieli niema nic do gadania Znam ta firme wiele lat i osobiście nie polecam!!!! zarobki marne masa nadgodzin atmosfera fatalna

Mat

Tak to prawda Ja tylko dodam że właśćiciele to osoby bardzo fałszywe Ale co rude to fałszywe

Madzia

FIRMA BEZNADZIEJNA !!![usunięte przez moderatora] PRACA PO GODZINACH ZA FRI WŁASĆICIELKA GOSKA -SŁOMA Z BUTÓW RESZTA WŁASĆICIELI NIE LEPSZA [usunięte przez moderatora] OSOBISCIE NIEPOLECAM TOTALNY BRAK POSZANOWANIA DLA PRACOWNIKÓW

Zostaw opinię o Midex Sp.j. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Midex Sp.j.