Naj International

Opinie o Naj International

pink

miałem wątpliwą przyjemność być na spotkaniu w tej firmie. Pani konsultantka przerost formy nad treścią, "co to nie ja", "kogo nie zna na rynku i w ogóle. Zero feedback po spotkaniu pomimo deklaracji. Jak dla mnie żenada.

pink

arek

Teraz są też ogłoszenia na Key Account Managera i jak dla mnie to słabo wygląda to ogłoszenie szereg tego co wymagają ale co oferują to już nie napisali

Jakub

Przedstawiciel Handlowy ds. Nieruchomości(Warszawa) czy ktoś może powiedzieć coś na temat powyższego stanowiska w tej firmie ? jakie warunki ? jak wygląda rekrutacja ?

Ogólnie jestem zadowolona z usług. Bardzo szybka i sprawna rekrutacja.

Adam

To co mogę o niej powiedzieć to wysokiej jakości usługi, pełny profesjonalizm w tym co robią i przede wszystkim zaangażowanie. Dobra rekrutacja i szybka - to, to czym się kierowałem wybierając tą firmę. Nie zawiodłem się

LuisSeeMore

dziadostwo i lachony mamroczące niewyraźnie formułki. rekrutacja znajomych, propozycje finansowe do bani. (usunięte przez administratora)

we

firma w której rekrutuje się znajomków. Wiele osób wysyła CV ale oni i tak rekrutują swoich. Proces rekrutacji sztuczny opierający się jedynie na suchych faktach. Wielu kandydatów dlatego nie ma najmniejszych szans. Współpracują głównie z sieciami handlowymi i na ich zlecenie ponieważ są firmą z ich profilu . taka przykrywka. żyłują wynagrodzenia.

Zostaw opinię o Naj International - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Naj International