Opinie o Logos Group s.c. Aldona Liburska Marcin Liburski Zbigniew Liburski w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Logos Group s.c. Aldona Liburska Marcin Liburski Zbigniew Liburski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Logos Group s.c. Aldona Liburska Marcin Liburski Zbigniew Liburski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność wspomagająca

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logos Group s.c. Aldona Liburska Marcin Liburski Zbigniew Liburski w Kraków

Szczery Nowy wpis

Jestem byłym pracownikiem marki Logos. Napisze konkretnie w punktach: Minusy; - bałagan organizacyjny - przyjmowanie uczniów z bardzo dużymi deficytami mimo niedostosowani a placówki. - napięta atmosfera - bardzo dużo pracy, nadogodzin Plusy: - dobre wynagrodzenie - bardzo fajna Karda nauczycielska- wspaniali ludzie

@Szczery

Zestawienie punktu związanego z bardzo dużą ilością pracy a dobrym wynagrodzeniem sugeruje, że mimo wszystko stawki nie są adekwatne co do tego zakresu obowiązków? mimo wszystko znalazło się to w plusach, stad też moje wątpliwości. Jak często zazwyczaj przyznawane są podwyżki?

Baśka Nowy wpis

Nie ma do teraz odniesienia co do zapytanie względem szkoleń? Widzę przy tym, że opinie kończą się na początku roku szkolnego jakby nie patrzeć. Czy to oznacza, że do teraz warunki pracy są niezmienne? w jaki sposób przy tym obchodzi się wigilie? Co się świętami teraz? cos będzie organizowane?

Obserwator Nowy wpis

To co szkoła nazywa uroczystosci rozpoczecia roku szkolnego, na ktore dzieci musiali przyjsc ubrane na halowo - to cały wstyd. po prostu włączają film z napisami,na ktorym nauczycieli i personel pozują, robiąc miny. Uroczystosci - to po prostu obejrzyjcie, przeczytajcie napisy i do widzenia ???? zero szacunku

Brak dobrej organizacji. Nikt nic nie wie, nie ma kogo sie zapytać, piszesz 150 maili by czegoś się dowiedzieć. Brak kultury, Pani K.L nawet nie pisze "Dzień dobry" , (ma takie same nazwisko jak ...) Brak stolowki, brak podwórka, tam zaparkowane sa auta, dzieci nie mają gdzie zostawic rowerki, brak sali dla zajęć WF, brak wielu innych rzeczy. Drogo, nie polecam

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Logos Group s.c. Aldona Liburska Marcin Liburski Zbigniew Liburski spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Majka

Ogólnie to czy ktoś z Kadry mógłby się odnieść do tej opinii odnośnie niedawania sobie rady z niektórymi uczniami? Jak dyrekcja to komentuje? I czy może ta sytuacja uległa zmianie / poprawie? Kadra jest szkolona?

Marzenka

Do szkoły chodzi dziecko z autyzmem a ta szkoła nie ma takiego przystosowania i dziecko krzyczy na lekcjach i przeszkadza w prowadzeniu lekcji nauczyciele nie dają sobie rady

Elżbieta

Więcej jest dzieci kategoryzowanych do tej wspomnianej grupy? W przedszkolu zatrudnia się również psycholog oraz nauczyciel wspomagający? Czy przyjmowane są również w takiej sytuacji asystentki mogące zrealizować praktykę?

Elżbieta

Nie mam pojęcia na ile prawdy jest w tej zamieszczonej tutaj na forum opinii odnośnie warunków w przedszkolu “podwawelskie smyki” ale zastanawiam się kto konkretnie z pracowników jest odpowiedzialny za dbanie o czystość w toaletach? W placówce obecnie zatrudniane są bezpośrednio osoby do sprzątania? I czy po tylu latach sytuacja mogła ulec w placówce poprawie?

Sąsiad

Przedszkole jest koszmarne... Dzieci się tam biją między sobą na festynie a na festynie puszczają syrene jak w karetce co niestety myli kierowców ponieważ obok jest szpital. Pracownicy nie liczą się z mieszkancami.

Dyrektor Przedszkola
@Sąsiad

Szanowny Panie. Przedszkole Podwawelskie Smyki nigdy nie organizowało żadnych festynów, ani podobnych imprez w obrębie przedszkola, ani w okolicy nie tylko ostatnio, ale również w poprzednich latach. Lokalizacja naszych oddziałów wyklucza taką możliwość. Proszę przed wystawieniem opinii dokładnie sprawdzić czy komentaż dotyczy właściwej instytucji. Dyrektor Przedszkola Zbigniew Liburski.

Waldek
@Dyrektor Przedszkola

Komentaż... Boże widzisz i nie grzmisz. Proponuję dokształcić kadrę zarządzajacą przedszkolem, może jakieś dodatkowe lekcje języka polskiego z ortografii? Poziom nauczania i opieki wprost proporcjonalny do wykształcenia kadry dyrektorskiej.

Waldek

Nie polecam przedszkola podwawelskie smyki. Przedszkole mieści się w bloku mieszkalnym, bardzo ubogie w środku, wszystko stare i poniszczone, umeblowanie późny gierek.Toalety dla dzieci brudne i stare. Brak placu zabaw dla dzieci, brak parkingu nie ma jak stanac i odebrać dziecka. Przedszkole życzy sobie kosmiczne pieniądze a standard poniżej państwowych placówek. Omijać szerokim łukiem.

Judyta

@ann to miłe co piszesz, a czym dokładnie się zajmujesz i na czym polega ta współpraca ?

ann

Znam p. Aldonę i P. Marcina zawodowo i cieszę się, na poznanie i współpracę z takimi ludźmi, w dzisiejszych czasach, szczególnie młode pokolenie z domu wynosi "roszczeniowe podejście i wszystko się z góry należy", życie weryfikuje oczekiwania i czasem trzeba dać trochę dobra od siebie ,żeby wróciło, a tym osobom nie ma co zarzucić, a złe komentarze znajda się zawsze, nawet w najlepszych firmach, znam to z autopsji;-)) Pozdrawiam serdecznie!!!

Czy przedszkole poszukuje aktualnie pracowników?

ABC

Szanowni Państwo, Z całym szacunkiem do dyrekcji Podwawelski Smyki, śmiem twierdzić że nie stery dyr pegadodiczny jak i również właścicielka tej prywatnej placówki Pani Aldona Luburka nie ma szacunku dla pracowników. Kadra którą tam pracuje cały czas się z zmienia. Nikt tam długo nie może brzydko mówiąc wytrzymać. Oczekiwania nie są adekwatne do płać a oprócz tego ,każda rozmowa z Panią Aldona odbywa się w sposób bardzo emocjonalny. Ta Pani nie ma podejścia do pracowników nie mówić już o szacunku. Absolutnie nie polecam!

Drodzy Państwo, jestem zniesmaczona jakością zamieszczonych tutaj opinii. W moim odczuciu są one jednostronne i krzywdzące. Jako były pracownik zabieram głos i przedstawiam moja subiektywną opinię. Podejście kadry zarządzającej do pracowników nie pozostawiało nic do życzenia: ja spotkałam się tam z życzliwością, szacunkiem i zrozumieniem. Wynagrodzenie: uczciwe, według stawek rynkowych, zawsze wypłacane na czas. Wymagania odnośnie jakości pracy: wysokie (dyrekcja dba o poziom przedszkola) - szły jednak w parze z możliwością rozwoju osobistego, realizacji własnych edukacyjnych pomysłów, częstymi szkoleniami i wskazówkami odnośnie pracy z dziećmi, otwartością na nowe ścieżki w edukacji, uczulaniem na dobro i bezpieczeństwo dziecka. Polecam tego pracodawcę ambitnym nauczycielom.

Ala

Proszę uważać na to przedszkole.

Weronika

Szkoda, że nikt z pracowników nie zabiera głosu na forum pisząc opinie.

Zadowolona

Jestem bardzo zadowolona zarówno z "Przedszkola"jak i z osób w nim pracujących. Dziecko od zawsze chodzi chętnie i jest uśmiechnięte. Zazwyczaj nie oceniam "niczego" w internecie ale jak widzę niektóre komentarze, to zastanawiam się co one maja na celu.... Z mojej strony podziękowania dla całej kadry i osób prowadzących, bo nie boją się wyzwań, bo każde dziecko jest inne nie rzadko potrzebuje wsparcia.

Katarzyna
@Zadowolona

@Zadowolona, rozumiem, że chciałaś podzielić się swoją opinią na temat Prywatnego Przedszkola Podwawelskiego-Smyki na forum - opinie pochodzące od klientów firm również są ważne, bo też składają się na obraz danego miejsca. Chciałabym jednak zaznaczyć, że na forum GoWork.pl dzielimy się głównie opiniami na temat pracodawców.

Nie zadowolona

Proszę wejdźcie na stronę przedszkola i zobaczcie caly czas nowe osoby. Wszystko,, mówi za siebie"

Osoba, która nazywa siebie pedagogiem prezentuje taki styl pisania! Zupełnie niewiarygodna. Jeśli pracowała w taki sposób jak pisze, to nic dziwnego że po zwolnieniu z pracy nie może się z tym pogodzić i oczernia pracodawcę.

Pewna osoba
@anonymous

Też kiedyś tam pracowałam i absolutnie Nie polecam. Żal. pl

Zadowolony pracownik
@Pewna osoba

A ja pracuję tam teraz i absolutnie polecam! A atmosfera zależy głównie od pracowników. Wystarczy że się wszyscy szanują i chcą pracować i już jest dobrze :)

Zostaw merytoryczną opinię o Logos Group s.c. Aldona Liburska Marcin Liburski Zbigniew Liburski - Kraków

• Jak się pracuje w Logos Group s.c. Aldona Liburska Marcin Liburski Zbigniew Liburski?

Zobacz opinie na temat firmy Logos Group s.c. Aldona Liburska Marcin Liburski Zbigniew Liburski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Logos Group s.c. Aldona Liburska Marcin Liburski Zbigniew Liburski
4.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Komandosów 21
    30-334 Kraków