Opinie o Niepubliczne Przedszkole Opiekuńcze Misie Małgorzata Miś-Juszczyk w Rybna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Niepubliczne Przedszkole Opiekuńcze Misie Małgorzata Miś-Juszczyk. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Niepubliczne Przedszkole Opiekuńcze Misie Małgorzata Miś-Juszczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczne Przedszkole Opiekuńcze Misie Małgorzata Miś-Juszczyk w Rybna

Wiecie może, czy w Niepubliczne Przedszkole Opiekuńcze Misie Małgorzata Miś-Juszczyk szukają chętnych na staż?

Niepubliczne Przedszkole Opiek Nowy wpis

Dzień dobry, w zależności na jakim stanowisku pracy. Proszę kontaktować się bezpośrednio. Pozdrawiam

Czy zdarzają się nadgodziny w Niepubliczne Przedszkole Opiekuńcze Misie Małgorzata Miś-Juszczyk?

opiekuńcze misie Nowy wpis

nie ma nadgodzin

Kamil

Czy grafik jest dopasowany do pracowników ?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Niepubliczne Przedszkole Opiekuńcze Misie Małgorzata Miś-Juszczyk?

opiekuńcze misie

Jeśli pracownik nie zgłosi, że chce wynagrodzenie do ręki to standardowo trafia ono w całości na konto podane przez pracownika.

Czy po rozmowie w Niepubliczne Przedszkole Opiekuńcze Misie Małgorzata Miś-Juszczyk rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Paulina

@opiekuńcze misie a jeżeli chodzi o rekrutację pracowników, jak to wygląda?

Opiekuńcze Misie
@Paulina

Każda osoba chcąca się zatrudnić może przynieść lub wysłać pocztą CV. Jednak na dzień dzisiejszy nie poszukujemy pracowników.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Prywatne Przedszkole Opiekuńcze Misie?

opiekuńcze misie

Jeśli tylko mamy wolne miejsca rekrutacja wygląda następująco. W naszym przedszkolu są dwa etapy, zgłoszenie dziecka i podpisanie umowy. Aby zgłosić dziecko należy zadzwonić telefonicznie do właścicielki przedszkola i zgłosić chęć zapisania dziecka lub osobiście podejść do placówki. Umowy do wypełnienia oraz kartę zgłoszenia można odebrać w godzinach działania przedszkola. Następnie wypełnić ją oraz podpisać. Wypełnioną umowę należy przynieść do przedszkola i to jest drugi końcowy etap rekrutacji. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, będę mogła udzielić odpowiedź na wszystkie pytania. Pozdrawiam serdecznie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Prywatne Przedszkole Opiekuńcze Misie? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Opiekuńcze Misie

Rekrutacja wygląda u nas tak, że najpierw zapewniamy miejsca dzieciom już chodzącym, po zebraniu umów, pod koniec marca, wiemy ile jest wolnych miejsc. Wtedy obowiązuje kolejność zgłoszenia dziecka. Czyli tak naprawdę są dwa etapy, zgłoszenie dziecka i podpisanie umowy. Początek kwietnia (jeśli tylko wszyscy rodzice dzieci już chodzących potwierdzą, czy ich dziecko będzie uczęszczało do przedszkola) już jest wiadomo ile dzieci zostało przyjętych. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, będę mogła udzielić odpowiedź na wszystkie pytania. Pozdrawiam

Matka1

Nie polecam. Pani Dyrektor (usunięte przez administratora)bardzo nie przyjemna dla rodziców i dla dzieci. Płaci się za miesiąc z wyprzedzeniem -nie ma żadnego potwierdzenia wpłat ani rozliczenia za co się płaci. Dostaje się kwotę i jak się zapyta dlaczego taka kwota to wielkie pretensje ze strony Dyrekcji.Nauczycielki o niczym nie informują, nie wiadomo co w danym momencie dzieci poznają, co robią w przedszkolu. Ciężko o jakąkolwiek informację. Nauczycielki wiecznie przy telefonie, nawet dzień dobry nie odpowiadają. Nie pomagają dzieciom w czynnościach higienicznych, moje dziecko do domu wracało odparzone z brudną pupą (2,5 latek). Okropna atmosfera. Plac zabaw nie zadaszony, dzieci w największe upały siedziały na tym skwarze.

@Matka1

Jest mi niezmiernie przykro, czytając taką opinię, ponieważ w moim odczuciu jest bardzo niesprawiedliwa i niesłuszna. Dla wyjaśnienia: każdy rodzic przed podpisaniem umowy jest informowany o kosztach w przedszkolu, zwłaszcza, że mamy cztery pakiety, które są bardzo różne: 6,00 zł za miesiąc, 175,00 zł, 255,00 zł oraz pakiet do godziny 18:00 - 450,00 zł. Każdy rodzic dostaje również informację, ile kosztuje wyżywienie i jak jest naliczane, w umowie również są zawarte kwoty czesnego oraz termin płatności. Płatności dokonują Państwo z góry w danym miesiącu i jest to obliczane zgodnie z liczbą dni roboczych w danym miesiącu, w kolejnym miesiącu opłata za wyżywienie jest pomniejszana o niewykorzystaną kwotę z miesiąca poprzedniego. Każda, podkreślam, każda osoba przed podpisaniem umowy jest o tym informowana. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żebym miała jakieś pretensje do rodzica, który chce się dowiedzieć, dlaczego taka kwota wypada w miesiącu, tylko dokładnie rozpisuję, co jest za co i nigdy mi się nie zdarzyło, żeby były jeszcze jakieś niejasności. Jeśli chodzi o opiekę nad dziećmi, to Panie Nauczycielki dokładają wszelkich starań, aby dzieci były jak najlepiej zaopiekowane, nawet w wakacje są wykonywane prace plastyczne, prowadzone zajęcia muzyczne. Co do tego, że rodzice nie wiedzą, co się robi z dziećmi w przedszkolu, to jeśli dziecko chodzi do przedszkola przez wakacje, to jest klauzula w umowie tłumacząca, że w tym czasie nie ma zajęć pedagogicznych, nie jest realizowana podstawa programowa. Na początku każdego roku szkolnego, we wrześniu, na zebraniu rodzice są informowani dokładnie, jaki program będzie realizowany, z jakiego wydawnictwa korzystamy, co jest tematem przewodnim w tym roku – co roku mamy inną sferę rozwoju dziecka, na którą zwracamy większą uwagę. (Każda z Pań Nauczycielek przygotowuje miesięczne plany pracy z dziećmi w swojej grupie, są one wywieszone na tablicy informacyjnej). Są podawane wszystkie planowane wycieczki, zajęcia dodatkowe, kiedy będą się odbywały uroczystości w przedszkolu, co roku mamy co dwa miesiące przedstawienia w przedszkolu, o tym też są informowani rodzice. Niejednokrotnie zdarza się, że dzieci idą do toalety i nie mówią paniom, że zrobiły kupę, potem rzeczywiście jest problem z brudną bielizną, nie zawsze panie to zauważą zanim dziecko pójdzie do domu. Liczę się z tym, że nie dogodzimy każdemu, jednak nie oznacza to, że należy wydawać ogólnodostępne, krzywdzące opinie o naszej placówce. Odnosząc się do zarzutu przebywania dzieci na zewnątrz w upalne dni bez zadaszenia, nie mogę się z nim zgodzić. W bardzo gorące dni dzieci wychodzą do godz 11:30, a po południu dopiero po 15:00, na placu zabaw do południa jest cień, są również parasole w piaskownicy, oraz obok koców. Zachęcam do wizyty w przedszkolu, rozmowy i wyrobienia sobie opinii na podstawie własnych doświadczeń, gdyż pełne emocji i przekłamujące fakty wypowiedzi nie są rzetelnym źródłem informacji.

Martyna

Jaki jest wymiar godzin w tej firmie? Czy są nadgodziny?

Matka

Okropne miejsce. Dlatego zabrałam od nich swoje dziecko... nie polecam

Barbara
@Matka

Dzień dobry. Czy mogłaby Pani napisać coś więcej o tym przedszkolu. Myślę nad posłaniem tam dziecka. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczne Przedszkole Opiekuńcze Misie Małgorzata Miś-Juszczyk - Rybna

Niepubliczne Przedszkole Opiekuńcze Misie Małgorzata Miś-Juszczyk
  • Dolna 42