Opinie o Angielsko-Polskie Przedszkole Niepubliczne Oliver w Warszawa

Angielsko-Polskie Przedszkole Niepubliczne Oliver
counter
1 1 9 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 383 dni.

Czy Angielsko-Polskie Przedszkole Niepubliczne Oliver praktykuje "luźne piątki"?

Iza Nowy wpis

Myślę, że skoro od dawna nikt nie zamieszczał tu swojej opinii to z pewnością dobrze się pracuje?

Renata Nowy wpis

Po to idziemy do pracy żeby pracować a przerwy są na posiłek. Praca dla chcących pracować, polecam.

katiusza

Uważam, że Przedszkole jest bardzo dobrym miejscem do pracy. Wynagrodzenia są zawsze na czas, nauczyciele są w bliskim kontakcie z dyrekcją i zarządem. Zespół jest zintegrowany. Jest duży szacunek do ludzi.

Tak5Nie1
pracownik Nowy wpis
@katiusza

Chyba żartujesz z tym szacunkiem! W placówce jest ciągła rotacja pracowników, ponieważ właściciele nie szanują ludzi. W okresie, kiedy ja pracowałam, dziewczyny psychicznie nie wytrzymywały. Nie można było na chwilę stanąć, bo zaraz były pretensje. Kilka osób kilka razy dziennie tę samą salę sprzątało, bo nie wolno było spokojnie z dziećmi się pobawić. Pomoce i woźne były traktowane jak gorszy sort człowieka. Byłam zatrudniona jako pomoc do jednej grupy na umowę zlecenie (zresztą większość tam, tak pracuje, bo studentki bardziej opłaca się zatrudniać). Ostatecznie biegałam do wszystkich grup w dwóch przedszkolach i sprzątałam sale. Nie wolno było na 15 minut pójść na przerwę, żeby zjeść spokojnie posiłek. Jadłam zupę i jednocześnie huśtałam dzieci na placu zabaw, a właścicielka pilnowała z balkonu, żeby nikt przypadkiem na chwilę nie usiadł. Dodatkowo sale były przepełnione. Leżaków było tyle, że nie można było normalnie przejść, tylko musiałyśmy po nich deptać, żeby podejść do innego dziecka. Dodatkowo do tej samej sali w czasie leżakowania przychodziły na plastykę starszaki. Jedna sala musiała wówczas pomieścić około 40 dzieci. Praca w tej placówce, to był istny koszmar, ale na zewnątrz wszystko ładnie wygląda i hajs się zgadza.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Angielsko-Polskie Przedszkole Niepubliczne Oliver? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Tak1Nie
Primavera

Jak dla mnie przedszkole jest świetne. Dziecko chodzi już trzeci rok i nie mam żadnych zastrzeżeń, zawsze jest zadowolone, dużo opowiada, śpiewa piosenki po angielsku w domu.Wspaniała atmosfera tworzona przez panie z pasją i miłością do dzieci. Nie wyobrażam sobie mojego dziecka gdzieś indziej.

Tak3Nie1

Maja

Poprzedni wpis jest chyba od Pani Dyrektor. Rotacja przedszkolanek jest zastraszająca!!!!! Zintegrowany zespół tworzą tam dwie osoby. Są tylko 3 pracownice które pracują dłużej niż rok inne panie przychodzą po roku wszystkie przeprowadzają się nagle gdzieś bardzo daleko. Rodzice są okłamywani we wszystkim. Polecam rodzicom dzieci które uczęszczają do tego przedszkola żeby rozmawiali ze sobą dopiero wtedy dowiedzą się ile historii jest im mówionych w tajemnicy. Dodatkowo starym chwytem na klienta jest proszę szybko podjąć decyzję o zapisie dziecka bo ostatnie miejsce zostało.

Tak7Nie

Marek

Do 2013 mieli dobrą anglistkę, ale podobno zrezygnowała bo nie dostała umowy o pracę.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Angielsko-Polskie Przedszkole Niepubliczne Oliver - Warszawa

Angielsko-Polskie Przedszkole Niepubliczne Oliver