Angielsko-Polskie Przedszkole Niepubliczne Oliver

Opinie o Angielsko-Polskie Przedszkole Niepubliczne Oliver

Maja

Poprzedni wpis jest chyba od Pani Dyrektor. Rotacja przedszkolanek jest zastraszająca!!!!! Zintegrowany zespół tworzą tam dwie osoby. Są tylko 3 pracownice które pracują dłużej niż rok inne panie przychodzą po roku wszystkie przeprowadzają się nagle gdzieś bardzo daleko. Rodzice są okłamywani we wszystkim. Polecam rodzicom dzieci które uczęszczają do tego przedszkola żeby rozmawiali ze sobą dopiero wtedy dowiedzą się ile historii jest im mówionych w tajemnicy. Dodatkowo starym chwytem na klienta jest proszę szybko podjąć decyzję o zapisie dziecka bo ostatnie miejsce zostało.

katiusza

Uważam, że Przedszkole jest bardzo dobrym miejscem do pracy. Wynagrodzenia są zawsze na czas, nauczyciele są w bliskim kontakcie z dyrekcją i zarządem. Zespół jest zintegrowany. Jest duży szacunek do ludzi.

Marek

Do 2013 mieli dobrą anglistkę, ale podobno zrezygnowała bo nie dostała umowy o pracę.

Zostaw opinię o Angielsko-Polskie Przedszkole Niepubliczne Oliver - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Angielsko-Polskie Przedszkole Niepubliczne Oliver