Żagielek Przedszkole Prywatne mgr Krystyna Faleńska

Rumia

Żagielek Przedszkole Prywatne mgr Krystyna Faleńska

Opinie o Żagielek Przedszkole Prywatne mgr Krystyna Faleńska

wtw

To prawda. Pensja to najnizsza krajowa, praca w ciaglym stresie, ciagle wszystko zle. Ile tak mozna ?

Perepere

Pensja całkiem niezła? Krystyna płacila mi przez prawie 3 lata 700 zł i pomiatala wszystkimi : personelem, dziecmi, rodzicami... Placi takie pieniadze i wymaga CUDA NA KIJU - nawet nie w przenośni...

Zostaw opinię o Żagielek Przedszkole Prywatne mgr Krystyna Faleńska - Rumia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Żagielek Przedszkole Prywatne mgr Krystyna Faleńska