Zielone Przedszkole Monika Wolszewska

Nawojowa Góra

Opinie o Zielone Przedszkole Monika Wolszewska

anonymous

Nie polecam!!! Zarząd fatalny, Pani Monika rządzi w każdym aspekcie! Mały kontakt nauczyciel-rodzic bo p. Monika wydaje się wtrącać do wszystkiego! Moje dziecko było traktowane jak czarna owca (2-5 roczku)! Ani razu nie usłyszałam dobrego zdania o synku, zawsze coś robił źle, a bynajmniej nie zachowywał się w sposób który oczekiwała p. Dyrektor. Nawet do osób trzecich p. Dyrektor mówiła źle o moim dziecku! Nawet z leżakowaniem był problem, mówiono mi że syn nie chce spać i że jest jedynym dzieckiem które śpi (bo zawsze zwracałem panią uwagę że moje dziecko powinno leżakować bo usypia jak biorę je z przedszkola). Uważam że było im to nie na rękę. Itd....Koszmar! Było jeszcze wiele aspektów i sytuacji dla których odradzam to miejsce.

MAMA

Nie polecam, dziecko miało traume tam uczęszczając . Grupy mieszane - po 40/50 osób na sali. Dziecki oprócz placu zabaw nie mają nawet gdzie iść na spacer - no chyba ze wzdłuż ruchliwej ulicy.... Na jedzenie też dziecko narzekało (mimo że zawsze od wychowawców słyszałam ze super zjadło że wszystko super było...) no cóż reklama dzwignią handlu.... Moje dziecko uczęszcza już na szczęście do innego przedszkola i jest dosłownie bajka - uśmiech na twarzy, dziecko najedzone, nawet podczas choroby jest płacz że chce wracać do swojego przedszkola nowego. Nie jest już to samo przedszkole co było kiedyś ..... zachowanie poniżej krytyki. ODRADZAM!!!!

vademecum

a ja polecam

pewna Pani

Również nie polecam!

Tata

A ja jestem zadowolony. Dziecko nauczone literek dobrej zabawy i zachowania. Polecam w Dulowej

MIko

Dlaczego nie polecacie ?

doris
@MIko 07.10.2015 22:25
Dlaczego nie polecacie ?

daj na priv lub zostaw e-mailto ci opisze z jaka traumą wyszło moje dziecko z tego przedszkola przez Panią Dagmarę 4 lata temu....nie polecam

Ja również nie polecam pracodawcy

Piter
@:/ 13.11.2014 20:26
Ja również nie polecam pracodawcy

Dlaczego nie polecacie mam zamiar tam syna oddac po opieke mozna wiecej szczegolow

taki los

ogólnie nie polecam.

Zostaw opinię o Zielone Przedszkole Monika Wolszewska - Nawojowa Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zielone Przedszkole Monika Wolszewska