Smerfowy Domek

Gdynia

Opinie o Smerfowy Domek

jgjhgj

Wiedziałam, że jest nas więcej... Ja też tak tego nie zostawię.

ANNN

Tak się składa ,że nie tylko ciebie oszukała mnie też, pensji nie dostałam, ale moja kolezanka podała ją do sądu i ma prawomocny wyrok sądu o wypłacenie pensji plus odszkodowanie !!! mam dokumenty potwierdzajace tam prace wiec sprawe tez będe kierowac do sądu !!!!

jgjhgj

A o tym, że nie wypłacają pensji nowym pracownikom nie napiszesz? [usunięte przez moderatora] mnie oszukała, nie zapłaciła za pracę. Nie wiem, czy taka osoba powinna w ogóle miec coś wspólnego z pracą z dziecmi.

Zostaw opinię o Smerfowy Domek - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smerfowy Domek