Grażyna Brzezińska Centrum Opieki Świetlicowej Słoneczna Żabka Mgb Serwis

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Grażyna Brzezińska Centrum Opieki Świetlicowej Słoneczna Żabka Mgb Serwis
0 0 6 1

Opinie o Grażyna Brzezińska Centrum Opieki Świetlicowej Słoneczna Żabka Mgb Serwis

Administrator

Podałby ktoś z Was jakieś wskazówki odnośnie rekrutacji w Słoneczna Żabka Centrum Opieki Świetlicowej Mgb Serwis Grażyna Brzezińska? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

asia

Żłobek funkcjonuje na granicy ubóstwa .Oszczędzają nawet na jedzeniu !

Była klientka

Ta właścicielka to zupełnie niekompetentna osoba. Nie ma ani wykształcenia pedagogicznego , ani własnych dzieci , a żłobek prowadzi. Teraz widać ,ze tylko na zysk jest nastawiona ,ale to też jej nie wychodzi ,bo już jeden żobek zamknęła.

Natalia

Właścicielka to niegodna zaufania osoba .Często mija się z prawdą.

Kasia

Rzeczywiście ,ten niby żłobek to jakaś pomyłka.Właścicielka pojęcia nie ma o dzieciach i nauczaniu.

Gość

Nie wiem kto napisał powyższą opinię, ale chyba znajomy właścicielki. Prawda jest taka , że firma egzystuje na granicy bankructwa.Właścicielka zlikwidowała jedną z placówek,bo nie miała klientów.Nie ma się co dziwić , bo żadnych zajęć w ofercie nie posiadają, ściany w żłobku brudne i z dziurami.Na spacery nie wychodzą w ogóle , więc dzieci całymi dniami siedzą w bloku.Na dodatek personel zmienia się jak w kalejdoskopie , a właścicielka jak wyszło na jaw nie płaciła składek ZUS za pracowników.Zdecydowanie nie polecam tej firmy.

Zostaw opinię o Grażyna Brzezińska Centrum Opieki Świetlicowej Słoneczna Żabka Mgb Serwis - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grażyna Brzezińska Centrum Opieki Świetlicowej Słoneczna Żabka Mgb Serwis