Grażyna Brzezińska Centrum Opieki Świetlicowej Słoneczna Żabka Mgb Serwis

Adres: Iberyjska 7 lok. 56, 02-764 Warszawa

NIP: 5211946076 REGON: 141312747

Grażyna Brzezińska Centrum Opieki Świetlicowej Słoneczna Żabka Mgb Serwis
0 0 6 5 1

Opinie o Grażyna Brzezińska Centrum Opieki Świetlicowej Słoneczna Żabka Mgb Serwis

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Podałby ktoś z Was jakieś wskazówki odnośnie rekrutacji w Słoneczna Żabka Centrum Opieki Świetlicowej Mgb Serwis Grażyna Brzezińska? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

asia
 Opinia

Żłobek funkcjonuje na granicy ubóstwa .Oszczędzają nawet na jedzeniu !

Była klientka
 Opinia

Ta właścicielka to zupełnie niekompetentna osoba. Nie ma ani wykształcenia pedagogicznego , ani własnych dzieci , a żłobek prowadzi. Teraz widać ,ze tylko na zysk jest nastawiona ,ale to też jej nie wychodzi ,bo już jeden żobek zamknęła.

Tak2Nie

Natalia
 Opinia

Właścicielka to niegodna zaufania osoba .Często mija się z prawdą.

Tak1Nie

Kasia
 Opinia

Rzeczywiście ,ten niby żłobek to jakaś pomyłka.Właścicielka pojęcia nie ma o dzieciach i nauczaniu.

Gość
 Opinia

Nie wiem kto napisał powyższą opinię, ale chyba znajomy właścicielki. Prawda jest taka , że firma egzystuje na granicy bankructwa.Właścicielka zlikwidowała jedną z placówek,bo nie miała klientów.Nie ma się co dziwić , bo żadnych zajęć w ofercie nie posiadają, ściany w żłobku brudne i z dziurami.Na spacery nie wychodzą w ogóle , więc dzieci całymi dniami siedzą w bloku.Na dodatek personel zmienia się jak w kalejdoskopie , a właścicielka jak wyszło na jaw nie płaciła składek ZUS za pracowników.Zdecydowanie nie polecam tej firmy.

Tak2Nie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Grażyna Brzezińska Centrum Opieki Świetlicowej Słoneczna Żabka Mgb Serwis - Warszawa