Słoneczna Żabka Centrum Opieki Świetlicowej Mgb Serwis Grażyna Brzezińska

Opinie o Słoneczna Żabka Centrum Opieki Świetlicowej Mgb Serwis Grażyna Brzezińska

asia

Żłobek funkcjonuje na granicy ubóstwa .Oszczędzają nawet na jedzeniu !

Była klientka

Ta właścicielka to zupełnie niekompetentna osoba. Nie ma ani wykształcenia pedagogicznego , ani własnych dzieci , a żłobek prowadzi. Teraz widać ,ze tylko na zysk jest nastawiona ,ale to też jej nie wychodzi ,bo już jeden żobek zamknęła.

Natalia

Właścicielka to niegodna zaufania osoba .Często mija się z prawdą.

Kasia

Rzeczywiście ,ten niby żłobek to jakaś pomyłka.Właścicielka pojęcia nie ma o dzieciach i nauczaniu.

Gość

Nie wiem kto napisał powyższą opinię, ale chyba znajomy właścicielki. Prawda jest taka , że firma egzystuje na granicy bankructwa.Właścicielka zlikwidowała jedną z placówek,bo nie miała klientów.Nie ma się co dziwić , bo żadnych zajęć w ofercie nie posiadają, ściany w żłobku brudne i z dziurami.Na spacery nie wychodzą w ogóle , więc dzieci całymi dniami siedzą w bloku.Na dodatek personel zmienia się jak w kalejdoskopie , a właścicielka jak wyszło na jaw nie płaciła składek ZUS za pracowników.Zdecydowanie nie polecam tej firmy.

Zostaw opinię o Słoneczna Żabka Centrum Opieki Świetlicowej Mgb Serwis Grażyna Brzezińska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Słoneczna Żabka Centrum Opieki Świetlicowej Mgb Serwis Grażyna Brzezińska