Promyk Klubik Malucha

Rumia

Opinie o Promyk Klubik Malucha

Ewa

Najlepszy zlobek jaki mozna sobie wyobrazic!Moja 2 letnia corka chodzi z ogromna radoscia,opieka goda zaufania w 100 procentach!Codzienne prace praktyczne,dzieci spedzaja duzo czasu na wolnym powietrzu,obecnie szukamy juz przedszkola na nastepny rok szkolny,ale bardzo zalujemy,ze Zuzia nie moze zostac w Promyku dluzej!

Stażystka

Spędziłam w "Promyku" 6 miesięcy stażu i muszę powiedzieć, że było to niezapomniane doświadczenie. Dzieciaki mają tam raj, nie nudzą się nawet przez chwilę, mają do dyspozycji salę do zabaw pełną przeróżnych zabawek, fajny plac zabaw, zjeżdżalnie, piaskownicę, rowerki i jeździki; jeśli tylko pogoda dopisuje, spędzają każdy dzień aktywnie, na świeżym powietrzu. Panie prowadzące żłobek są bardzo życiowe, wiedzą dokładnie, co robią jeśli chodzi o opiekę nad dziećmi, podobnie jako pracodawczynie są pozytywnie nastawione i nie miałam nigdy żadnego kłopotu z dogadaniem się.

Zostaw opinię o Promyk Klubik Malucha - Rumia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promyk Klubik Malucha