Iskierka S.C. Niepubliczne Przedszkole Artystyczno - Językowe

Opinie o Iskierka S.C. Niepubliczne Przedszkole Artystyczno - Językowe

nieistotne

Nie polecam. Dyrektorka zle traktuje pracowników...to widac, ukrywa ilosc dzieci w grupach a nikt glupi nie jest. Porcej male, kotlet dla dzieci schabowy jest wielkosci kciuka wiec nic dziwnego ze dzieci zjadaja wszystko... Pani kucharka krzyczy na dzieci, nie raz slychac z kuchni

J.

Tez nie polecam. Właścicielka cwana na swoją stronę .Pracowników ma gdzieś.

Gość

Pracowałam tam i fajnie nie było.Dyrektorka wzywała co jakiś czas pracownika do gabinetu i zarzucała ,że się nie uśmiecha ,że jakiś rodzic skarżył się itp.A gdy pracownik pytał o nazwisko rodzica ,to wymigiwała się od odpowiedzi i było jasne ,że kłamie. Umowa o pracę na najniższą krajową.Pensja też bez szału .Nie polecam.

Zostaw opinię o Iskierka S.C. Niepubliczne Przedszkole Artystyczno - Językowe - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iskierka S.C. Niepubliczne Przedszkole Artystyczno - Językowe