Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 im. M. Grzegorzewskiej

Łódź

Opinie o Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 im. M. Grzegorzewskiej

samba007

ten osrodek to masakra.... tam nikogo nie wychowywuja tylko wykorzystuje malo tego nauczyciele pijani na lekcjie przychodza a dyrektorka nic z tym nie robi

?

Jacku proszę o więcej szczegółów [usunięte przez moderatora] Bardzo trudno znaleźć info na temat tego właśnie MOW, a widzę, że posiadasz wiedzę na ten temat. Proszę o kontakt.

Jacek Szczypkowski

Ten ośrodek to badziwie. Oddając tam dziecko to tak jakbyś sprzedał towar do [usunięte przez moderatora] . Wyjdzie z tamtąd [usunięte przez moderatora] i nic więcej.

Zostaw opinię o Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 im. M. Grzegorzewskiej - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 im. M. Grzegorzewskiej