Gżegżółka Gabinet Logopedyczny i Neurologopedyczny

Kraków

Opinie o Gżegżółka Gabinet Logopedyczny i Neurologopedyczny

Anna

Nie polecam. Córka chodziła tam dwa lata na terapię, która nie przyniosła żadnych rezultatów. Dopiera zmiana gabinetu i bardzo intensywna praca, żeby nadrobić stracony czas w Gżegżółce pozwoliły na wyprowadzenie dziecka z dużych problemów logopedycznych. Z perspektywy czasu oceniam terapię jako chaotyczną, niestarannie prowadzoną, ze źle dobranymi do potrzeb dziecka ćwiczeniami i słabymi zaleceniami dotyczącymi pracy w domu. Stracony czas i pieniądze nie wspominając już o narastających kłopotach mojego dziecka .

Otton

Potwierdzam opinie poprzedników i polecam.

Marta

Polecam. Chodzę i ćwiczę w domu - działa.

mama wiki

jestem zadowolona z prowadzonej terapii, bywa tłoczno w poczekalni.

Monika

Gabinet przeniesiony na ul. Piłsudskiego. Polecam, najlepsza opieka jaką znalazłam.

Zostaw opinię o Gżegżółka Gabinet Logopedyczny i Neurologopedyczny - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gżegżółka Gabinet Logopedyczny i Neurologopedyczny