Klinika Leczenia Jąkania Ewa Galewska

Opinie o Klinika Leczenia Jąkania Ewa Galewska

kmmmmmmm

Terapia leczenia jąkania u Pani Ewy to najlepsze co mnie w życiu spotkało. Nie jest łatwo ale życie ogólnie nie jest łatwe. Pomaga w 100%.

carlo76

Zapisałem się na turnus ponieważ mam problem z hmm… JĄKANIEM… to mój pierwszy krok w kierunku poprawy. Zmagam się z tym od urodzenia . Mogę polecić tę Klinikę.

Kleona

Przekonałam się, że można żyć normalnie, polecam każdemu kto wstydzi się swojego kompleksu „jąkania” nie czekajcie na cuda, nie warto szkoda czasu…mnie z opresji wybawiła Klinika Leczenia Jąkania (usunięte przez administratora)

pacjentka

Terapia nieludzko trudna, ale działa.

bez problemu

Byłem dwa lata temu u logopedy (na nfz) polecił mi terapię (usunięte przez administratora) spróbowałem i nie żałuję, kosztowało mnie to mnóstwo Pracy nad sobą i wyrzeczeń ale było warto dzisiaj nie wstydzę się tego kim jestem.

Zostaw opinię o Klinika Leczenia Jąkania Ewa Galewska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klinika Leczenia Jąkania Ewa Galewska