Opinie o Alan Anna Lange w Raszyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Alan Anna Lange. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Alan Anna Lange o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alan Anna Lange w Raszyn

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Alan Anna Lange?

Nie wiem jak jest na w poradni, ale praca jako wychowawca na turnusach jest tragiczna. Nie są to kolonie prowadzone z młodym, dynamicznym zespołem tylko raczej z starszymi. Dzieci są trudne, często z wieloma problemami, na które wychowawcy po prostu nie są przygotowani, i nikt nie ma zamiaru im pomagać. Płaca taka sobie, jak za tak długi wypoczynek oraz odpowiedzialność. A dla rodziców, którzy szukają kolonii logopedycznych- szukajcie dalej. Na pewno nie tu.

@Anna

I te "złe" kolonie organizuję już 29 lat, a dzieci jeżdżą na nie po kilkanaście razy. Niektóre wyjeżdżają na dwa turnusy w ciągu jednych wakacji i jeszcze na zimowisko.

@Anna

@Anno,pojęcia nie masz o pracy z młodzieżą autystyczną. Dam przykład. W grupie moich autystycxnych przyjaciół był chłopiec, który demolował wszystko co stanęło na jego drodze, mio, że otrzymywał leki co do minuty. Co byś zrobiła Anno? Znając twój młodzieńczy temperament, robiłabyś z nim podadanki na temat szkodliwości zadym i obiecanie poprawy. Tak? Hahaha.(usunięte przez administratora)Obserwacja, konsultacja i działanie. Obserwacja. Zauważyłem, że chłopiec zjada duże ilości cukru, batonów i słodyczy. I bardzo podobają mu się dziewczynki. Konsultacja Zadzwoniłem do jego taty, który zabronił podawania cukru. Zabroniłem, ale szedł do kuchni i zjadał pół kilo. I co byś zrobiła młoda, prężna Anno? Nic byś nie zrobiła, a ja zrobiłem podchwytliwy trick. Działanie Mówię do chłopca. Wiesz dlaczego dziewczynki od ciebie uciekają? Bo masz liszaje na twarzy. A wiesz od czego masz te liszaje? Od cukru Postawiłem cała cukiernicę cukru i mówię Jedz do oporu. Co tam uroda. Finał Ni dotknął ani grama cukru, ciągle pytając. Panie Januszu. Lepiej wyglądam? Droga Anno,. Do mnie masz jakieś 20 lat doświadczenia. Pozdrawiam

Stefan Nowy wpis
@Elvis

Anna Lange jest bardzo uprzedzona do autystycznych dzieci. Nie ma o nich zielonego pojęcia. Syn jeździł na te kolonie. Jak najtaniej za dużą kasę od rodziców. I spory (usunięte przez administratora)

Czy w Alan Anna Lange Logopeda zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Anna Lange

Nie bardzo rozumiem pytanie. Logopedzi i terapeuci są zatrudniani na umowy - zlecenia. Pracownik biurowy ma umowę o pracę. Obecnie nikogo nie szukam.

Iza Nowy wpis
@Anna Lange

A kiedy w ostatnim czasie kogoś do pracy szukaliście? W najbliższym czasie nie można się spodziewać żadnych rekrutacji?

Anna Lange Nowy wpis
@Iza

Jesteśmy małą poradnią, nie szukamy pracowników. Mamy stały zespół. Dobrze jest w takim zapytaniu określić w jakim charakterze chciałaby Pani pracować.

Wiecie czy Alan Anna Lange Logopeda udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Anna L.

Nie bardzo rozumiem pytanie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Alan Anna Lange odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Obsługi Klienta/Partnera Allegro
Raszyn
Voice Contact Center Sp. z o.o.
logo firmy Wykładanie towaru w drogerii w Raszynie
Raszyn
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Klara

Czy teraz są w ogóle szanse na pracę w firmie? Podpowiedzcie coś więcej.

Edyta

Opinia osoby wyżej jest kompletnie nie prawdziwa. Pani Ania na pewno nie jest nastawiona na zarobek! Dzieci są prze szczęśliwe na koloniach które są organizowane przez p. Anię.Nie zawsze można do końca wszystko sprawdzić. Pozdrawiam osobę wyżej.

@Edyta

Mnie nie chodziło o zarobek, pracując jako wychowawca u pani Anny Lange. Celowo szukałem pracy z dziećmi autystycznymi, aby spłacać dług po przeszczepie nerki. Dług wdzięczności. Ktoś dał mi nowe życie i to spłacam do tej pory. Mogłem grać koncerty za duże pieniądze, a wybrałem panią Annę Lange i jej cudowne autystyczną dzieci. Dziękuję

Elvis

Owszem, praca trudna, ale nikt z wychowawców nie jechał przecież na wakacje. Na moim turnusie hotelu Bolko, jedzenie było super. Praca z młodzieżą autystyczną trudna, ale dająca wiele satysfakcji. I rada na przyszłość. Jadąc w góry zabierzcie górskie obuwie. W pepegach daleko nie zajdziecie lol

@Elvis

Dzięki!

Iza

Czy kadra starszych logopedow jest chętna do pomocy młodszym właśnie przy takim pierwszym wyjeździe z dziećmi autystycznymi? Pierwszy wyjazd to może być spory stres i na pewno pomoc może być przydatna.

@Iza

Najczęściej kadra się wzajemnie lubi, a wtedy wszystko gra.

aga

jako foachowiec ta pani jest może i niezła ale koloni to ona nie potrafi zorganizować warunki w ośrodku ,,warszawianka ,, w rzece -sudety opłakane wyżywienie tragiczne opieka bylejaka ludzie sprawcie gdzie wysyłacie dzieci tej pani chodzi tylko o pieniądze onic więcej zalecam unikanie wyjazdów z ALANEM

Zostaw merytoryczną opinię o Alan Anna Lange - Raszyn

Alan Anna Lange