Alan Anna Lange Logopeda

Raszyn

Opinie o Alan Anna Lange Logopeda

Edyta

Opinia osoby wyżej jest kompletnie nie prawdziwa. Pani Ania na pewno nie jest nastawiona na zarobek! Dzieci są prze szczęśliwe na koloniach które są organizowane przez p. Anię.Nie zawsze można do końca wszystko sprawdzić. Pozdrawiam osobę wyżej.

aga

jako foachowiec ta pani jest może i niezła ale koloni to ona nie potrafi zorganizować warunki w ośrodku ,,warszawianka ,, w rzece -sudety opłakane wyżywienie tragiczne opieka bylejaka ludzie sprawcie gdzie wysyłacie dzieci tej pani chodzi tylko o pieniądze onic więcej zalecam unikanie wyjazdów z ALANEM

Zostaw opinię o Alan Anna Lange Logopeda - Raszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alan Anna Lange Logopeda