Wiko Wioletta Kocyła

Zabrze

Opinie o Wiko Wioletta Kocyła

Kaśka

ODRADZAM!!!!!! Pani proponuje najniższe stawki na rynku i ma wymagania nieproporcjonalne do poziomu i sposobu traktowania współpracowników. Wypłaty nieregularne, trzeba się wykłócać o każdą złotówkę. Typowy Janusz Przedsiębiorczości z memów, które hulają po internecie. Dobre dla osób, które lubią być traktowane jak ścierka do podłogi.

WIKO

Dziękuję za ostatnią wypowiedź, która potwierdza rzeczywistość. Jeśli ktoś pracuje zgodnie z przyjętymi zasadami to współpraca jest przyjemnością dla obu stron. Jednak o solidnych pracowników jest niestety coraz trudniej. Wynagrodzenia zawsze przelewane są w terminie na podstawie umowy i rachunku.

pisarz

Dziwię się powyższym opiniom. Właścicielka firmy jest pracodawcą ocenionym przeze mnie dobrze. Pieniądze wypłaca w terminie. Nie jest arogancka, jest co najwyżej terminowa i wymagająca. Jeżeli pracę wykonuje się uczciwie i rzetelnie oraz w terminie to współpraca jest przyjemnością (przynajmniej z doświadczeń moich i mojej znajomej)

nnn

powiem szczerze że nie zauważyłam specjalnej arogancji, pieniądze są wypłacane w terminie

nowy

mam podobne odczucia. jest bardzo arogancka.

hetane

nie polecam na początku wszystko jest ok a pózniej Pani (usunięte przez administratora)robi problemy, jest arogancka, nie przyjemna i nie potrafi się z nią absolutnie dojść do porozumienia Jeśli ktoś chce sie wykłucac o uczciwie zarobione pieniadze to polecam

Zostaw opinię o Wiko Wioletta Kocyła - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wiko Wioletta Kocyła