Savmol Sławomir Molenda

Opinie o Savmol Sławomir Molenda

mikro8

Potwierdzam,oszust

juliabeata

zgadzam sie oszust i klamca... czekam na towar od 1,5 miesiaca.. i nie moge sie doczekac... telefonow tez nie odbiera...

anowi

Jestem tego samego zdania co dwie pierwsze opinie OSZUST I KŁAMCA !!!!!

andrzej.j

A ja wprost przeciwnie Firmę polecam.Zdażyło mi się otrzymać inny artykuł niż zamówiłem.Po jednym telefonie pomyłkę naprawiono na koszt firmy.Mylić się,jest rzeczą ludzką.Umieć naprawić w wypadku firm wysyłkowych -RZADKĄ.

AA

Nie kupujcie nic od p. Sławomira Molendy, jest kłamcą. towar zwróciłam na własny koszt i nie otrzymałam ani zwrotu gotówki ani nie wymieniono towaru,. telefonu też nie raczy odebrać.

P.G.

OSZUST!!!!

Zostaw opinię o Savmol Sławomir Molenda - Dzierżoniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Savmol Sławomir Molenda