Romag Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Romuald Paszkiewicz

Niemcza

Opinie o Romag Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Romuald Paszkiewicz

ania

tragedia.........firma dogrywa a z braku chetnych do pracy szuka idiotow w urzedzie pracy ale.................nie znajdzie.

Lepimy bałwanka

Firma kompletnie niewypłacalna. Ani do pracy,ani do biznesu, ani do współpracy. Niech Was nie zwiodą wielkie auta na parkingu firmy.

wesoly

Zdecydowanie odradzam,nawet zdesperowanym no chyba ze lubicie robic za niewolnika za darmo.Ofert w Poznaniu jest tyle ze spokojnie mozna znalesc 100 razy lepsza prace i nie trzeba robic za darmo i sie prosic o kase..Rotacja wieksza niz w biedronce.. uSUNIETO 8 STRON NEGATYWNYCH OPINI.

Zostaw opinię o Romag Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Romuald Paszkiewicz - Niemcza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Romag Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Romuald Paszkiewicz