Opinie o Kakitek Wioletta Elektro-Mar w Wojkowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kakitek Wioletta Elektro-Mar. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kakitek Wioletta Elektro-Mar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kakitek Wioletta Elektro-Mar w Wojkowice

Nick Nowy wpis

Jaka tam jest umowa? Coś mi się wyswietliło że B2B w sieci, ale ja nie jestem pewny, czy to ta sama firma i lokalizacja czy nazwa zbliżona tak w ogóle. Ale tak czy siak chce wiedzieć, kto płaci składki i czy ubezpieczenie w ogóle jest zapewnione.

M. S. Nowy wpis

Super firma, doradztwo i rozwiązywanie problemów od ręki. Polecam !!!

STEFAN SASIAD Nowy wpis

2 lata już pykło i jest fajny szef i szefowa . idzie sie dogadac.

Aneta Nowy wpis
@STEFAN SASIAD

No to super, sąsiedzie. A jakie szanse są, że w najbliższych miesiącach będziecie szukali sprzedawcy-serwisanta? Mąż jest w trakcie szukania pracy. Wysokość wypłat też jest ważna, bo nas właśnie kredyt dobija. Może u Was?

Mateusz

Mila atmosfera w pracy, bardzo fajna ekipa

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Kakitek Wioletta Elektro-Mar? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
halina z błedowa

Polecam serwis. Naprawiono mi kosiarke nawet zakupiona w markecie. Pan zamowił czesci i wymienił. Juz wiem ze zakupy w markecie sprzetu ogrodniczego to bład. Czekałam 1 miesiac na czesci po czym dowiedzialam sie ze przyszly nie pasujace. Pan z elektro-mar zweryfikował usterke i zamowił czesci ,po 4 dniach juz kosze trawe. Dziekuje i pozdrwaiam.

krzysztof
@halina z błedowa

Pod jakii numer się dodzwoniłaś , bo ja od miesiąca nie mogę sie dodzwonic ani nie odpowiadają na emaile. wzięli pilarke do naprawy i słuch zaginąl . odradzam każdemu kupującemu

Jakub
@krzysztof

To może warto podjechać bezpośrednio do firmy i dowiedzieć się co jest ze sprzętem? Mają jakiś serwis gdzie to naprawiają? Z kim uzgadniałeś z naprawę? Nie wiesz co to za pracownik?

szef
@krzysztof

793232776 infolinia czynna od 9-16 pn-pt 9-13 sb na stronie internetowej www.elektro-mar.pl jest formularz kontaktowy oraz czatbot

numer 973232776 jest centrala ktora połaczy z poszczegolnym dzialem

krzysztof

Brak kontaktu z firma , nie odpowiadają na emiele, przyjęli sprzęt do naprawy i żadnej odpowiedzi z ich storny . zdecydowanie odradzam

szef

olaf

polecam ,stały klient.

cinkciarz

Dziekuje za miła obsługe reklamacji. Kontakt bardzo dobry telefoniczny. Polecam

pietek

Jestem zadowolony z warunków pracy, nikt nikogo nie popędza. Jest norma wysyłek ktoóra bez problemu wyrabiam. Miła atmosfera. Firma sie rozwija to widze napewno. Jak widzę narzekają studenciaki bo oprócz fb nie interesuje ich robota.

@pietek

To ile takich wysyłek dziennie wpada?

Natalia
@pietek

W jaki sposób firma się rozwija? :-) Jakieś szkolenia, nowe stanowiska czy o co chodzi? :-)

@Karolina

ok 100dziennie

Natalia
@pietek

To ile zajmuje ogarnięcie takiej jednej wysyłki? :)

@Natalia

róznie od 2do 5 min

klient

Zamowilem w piątek o 14.30 spręzareczkę i w poniedzialek juz dzwonil kurier ze ma na samochodzie. Wszystko na czas robota zrobiona. Super szybka wysylka i miły kontakt telefoniczny. dziekuje

Pracowłaem w tej firmie, 2 miesiące, niestety dłużej się nie dało, gdyż warunki pracy (szczególnie w zime) są po prostu nie do zniesienia, zero jakichkolwiek przyzwiotych warunków rpacy dla zatrudnionego, nie ma socjalnego, więc przerwe spędzasz przy swoim stanowisku pracy, gdzie nie ma nawet gdzie siąść, paczki są porozwalane po całym "magazynie" o ile to tak można nazwać, właściciele niby mili, ale tylko wymyślają jak tu pośpieszyć robotę, ponieważ tam się tylko kasa liczy, a pracownik schodzi na dalszy plan! NIE POLECAM !!

Zuzanna

No to słabo jak przerwę się spędza przy stanowisku. Nie ma do tego, gdzie usiąść też słabo. Były jakieś rozmowy z szefostwem by może coś zmienić?

Niezadowolony

Nie polecam, firma "krzak". Ale do rzeczy: Bardzo długo walczyłem o zwrot środków. Zamówiłem klucz udarowy, który rozsypał się przy pierwszym użyciu, dokładniej przy drugiej śrubie w kole osobówki. Zadzwoniłem do firmy, opisałem sytuację - przepraszali, kazali odesłać kurierem na adres serwisu. Odesłałem - ponoć naprawili. Przysłali spowrotem. Pierwsza śruba i... klucz dalej nie działa. Zadzwoniłem ponownie, poinformowałem, że chciałbym otrzymać zwrot środków, bo klucz albo nie został naprawiony, albo zepsuł się podczas zwrotnego transportu kurierem. Pani zajmująca się reklamacjami (wtedy jeszcze przemiła) powiedziała, żebym odesłał im klucz, zamieścił dane do przelewu i zrobią zwrot, jeśli sprzęt nie spełnia moich oczekiwań. Mijały dni, potem tygodnie, paczka dawno dostarczona, a zwrotu nie było. Zadzwoniłem, usłyszałem że "wczoraj zrobiono zwrot i pieniążki na pewno dzisiaj albo jutro będą na koncie". Minął tydzień, zwrotu środków brak, towaru brak, kontaktu brak. Dzwonię ponownie po tygodniu i co słyszę? Że "wczoraj został zrobiony zwrot i pieniążki na pewno dzisiaj albo jutro będą na koncie". Czekam kolejne 2 dni - środków brak. Dzwonię po raz kolejny, tym razem już na pełnym wk*wie. Pytam dlaczego nie ma środków ani towaru, i czy robią ze mnie deb**a, na co Pani od reklamacji rzuca mi w twarz tekstem "Jak ja mogę panu zwrócić pieniądze, jak ten klucz był używany?". Serio? Monty Python się chowa normalnie. Dopiero kiedy zagroziłem złoszeniem sytuacji do odpowiednich instytucji Pani przekazała słuchawkę koledze, który obiecał, że za chwilę zrobi zwrot. Tego samego dnia pieniądze dotarły na konto. Nie polecam zakupów, bo w przypadku jakiejkolwiek reklamacji czy problemów stracicie więcej czasu i nerwów, niż warty jest sprzęt. Pani zajmująca się reklamacjami kłamie jak z nut, a jeśli tylko otwarcie wyrazicie swoje niezadwolenie, grozi, że "tak rozmawiać nie będzie i zaraz się rozłączy". Ludziska, trzymajcie się z daleka od tych wyzyskiwaczy.

Jarosław

Reklamacja towaru na duży minus. Zamówiłem siekierę a dostałem zupełnie innej firmy. Okazało się, że tej zamówionej nie mają i próbowali przekonać mnie jaka ta otrzymana przeze mnie jest dobra. Jakby nie można było wcześniej zadzwonić, powiedzieć jak sytuacja a nie wysyłać inną siekierę. Następnie wysłałem prośbę mailową o adres reklamacji, jakieś wskazówki, mimo uprzedniego kontaktu w tej formie nie otrzymałem odpowiedzi na wiadomość. Wysłałem na adres reklamacji z A, ale niestety okazało się, że o zwrot środków trzeba się mocno dopominać (ponad miesiąc od otrzymania towaru przez Sprzedawcę. Około pięć razy przypominałem żeby zrobili zwrot i nie tyle czekałem na samą kasę bo to drobne co po prostu chciałem mieć już to z głowy. Skoro tyle czasu mi zmarnowali to postanowiłem jeszcze trochę poświęcić tej firmie i wystawić opinię. Pozdrawiam

@Jarosław

No a właśnie czytając to już miałam pytać po ile ona była. Bo te drobne to ile, zdradzisz? Bo tyle zachodu tu wyszło, że głowa mała.xd

konrad

Bardzo miła obsługa i doradztwo na wysokim poziomie. Do aeratora otrzymalem gratis przedłużacz. Bedziemy testowac.

zipo z siewiera

miło, szybko i sprawna wysylka polerki do mojego warsztatu. polecam

Pietek z

Robie sobie pieknie, kaska wplywa terminowo. Duzo pracy bo zamówień duzo. Sapia młodziki bo sie robic nie chce. Szefowa fajna Babka i atmosfera w pracy tez. Nik nikogo nie goni. Jak pracujesz to szefowa chwali jak nie to wiadomo. elo

Robol

Pracę w tej firmie wspominam bardzo źle, zero jakichkolwiek przyzwoitych warunków dla pracowników, w zime w ogóle nie da się pracować, gdyż temperatura w miejscu pakowania paczek jest taka sama jak na dworze, towary są pomieszane i porozrzucane po całych magazynah, że nie idzie się odnaleźć, tam liczą się tylko pieniądze, a pracownik jest tylko robolem, który ma (usunięte przez administratora) za 3 osoby otrzymując wynagrodzenie poniżej najniżej krajowej

asia

Woże czesto łańcuchy do ostrzenia i serwisuje pilarke w tej firmie. Ceny bardzo dobre i miła obsługa. Bardzo dobre podejscie do klienta i ładny sprzedawca. Mam nadzieje ze przeczyta.

janusz

ta firme powinna dawo byc zlikwidowana

Łukasz
@janusz

Odważna teza. :D A wyjaśnisz może, co takiego sprawia, że najchętniej byś zlikwidował tę firmę? Przecież to twój pracodawca... Co tam się dzieje? ;)

No
@Łukasz

rece opadaja ile tam sie dzieje

zawiedziony społeczeństwem
@No

Czytam wypowiedzi tych ludzi i wydaje mi sie ze moje 5 letnie dziecko potrafi coś lepiej uargumentować. Państwa opinia jest warta tyle samo nic.

Katarzyna
@No

Podasz jakieś konkrety? Bo tak narzekać to każdy sobie może, nigdzie nie jest idealnie. Przydałoby się porównanie warunków w tej i innych firmach z branży, jakieś szczegóły. Przecież jak ktoś planuje się tam zatrudnić to takie zdawkowe informacje w niczym nie pomagają.

grzesław

zamówioną wkrętarkę https://www.elektro-mar.pl/pl/p/WIERTARKO-WKRETARKA-LI-ION-20V-LED-BITY-FULL-OPCJA/4462 otrzymałem bardzo szybko!;-) jest sprawna i już wypróbowana! nie jest to sprzęt profesjonalny ale wg mnie do użytkowania domowego taka zabaweczka w takim komplecie akcesoriów i przede wszystkim w tak niskiej cenie w zupełności wystarczy!:-) jestem pozytywnie usatysfakcjonowany!!!;-) polecam sprzedawcę!

karol
@grzesław

poczekaj aż Ci się popsuje,zobaczysz jak działa serwis w tej firmie.Droga przez mękę.dziadostwo na każdym kroku

jarosław
@karol

Nie bylo problemu w moim wypadku,trzeba potrafić zgłaszać reklamacje zgodnie z procedurami to wszystko jest w terminie i bezproblemowo. Podejrzewam ze ci ktorzy narzekają to tzw sprytni inaczej i wyslali sam produkt bez zadnego formularza ani odręcznie napisanej kartki pozwalającej zidentyfikować sprzęt

Zostaw merytoryczną opinię o Kakitek Wioletta Elektro-Mar - Wojkowice

• Jak się pracuje w Kakitek Wioletta Elektro-Mar?

Zobacz opinie na temat firmy Kakitek Wioletta Elektro-Mar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kakitek Wioletta Elektro-Mar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kakitek Wioletta Elektro-Mar
  • Kościelna 1