Andrzej Blaszko Projekt

Kiekrz

Opinie o Andrzej Blaszko Projekt

Wojciech

Bardzo Polecam Pana Andrzeja Blaszko. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Ogromna wiedza w tematyce bankowej. Polecam

Zdegustowany

Ja również tego Pana nie polecam! Jego zachowanie względem klientów jest karygodne, a cwaniackie zachowanie i roszczeniowy styl bycia dodatkowo utrudnia współpracę. Pan Andrzej jedynie udaje, że posiada wiedzę! Ostrzegam!!!

Łukasz

Pan Andrzej jest oszustem i cwaniakiem. Potrafi dogodzić klientowi, ale na swoją korzyść. Jego kompetencja budzi wątpliwości. Nie jest żadnym pośrednikiem i z tego co słyszałem oszukuje również swoich pracowników. Nie polecam tego Pana.

Zostaw opinię o Andrzej Blaszko Projekt - Kiekrz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andrzej Blaszko Projekt