Gold Trade TN Antykwariat Jubilerski

Opinie o Gold Trade TN Antykwariat Jubilerski

Mika

Dziękuje za pomoc w wycenie rzetelnej monet i zegarka

Benny

Dziwi mnie poprzednia opinia o właścicielu firmy Gold Trade ,byłem w firmie zostałem obsłużony bardzo fachowo ,za wycenę nie pobrano żadnych opłat ,udzielono mi pomocnych rad ,pan Tadeusz to fachowiec i bardzo miły człowiek

U.S.

Własciciel firmy jest niesamowicie niemiłym człowiekie, Kiedy zwrociłam się do niego "panie Tadeuszu" odesłał mnie do ksiązki savoir vivre'u . Nie wiedziałam ze ma tytuł szlachecki, nie polecam kontaktów z tym człowiekiem. Przykro mi ,ze firma jest reprezentowana przez człowieka który powinien dawac przykład,a jest zwykłym BUCEM.

Zostaw opinię o Gold Trade TN Antykwariat Jubilerski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gold Trade TN Antykwariat Jubilerski