Gracki Dariusz Zakład Zegarmistrzowski

Szczecin

Opinie o Gracki Dariusz Zakład Zegarmistrzowski

...

Pracodawca wypcalny nie mozna mu tego zazucic ale ogolnie rzecz ujmujac gosc lubi ladny i mlody personel (usunięte przez administratora) nie ma opcji o zwolnieniach L4 (usunięte przez administratora)

niki

miałam przyjemność pracować z Panem(usunięte przez moderatotra) przez dłuższy czas. Wszystko jest jak trzeba, przyzwoita płaca, bdb warunki, premie. Firma się rozwija więc będzie szukała więcej pracowników. Bardzo miło wspominam okres kiedy tam pracowałam.

Zostaw opinię o Gracki Dariusz Zakład Zegarmistrzowski - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gracki Dariusz Zakład Zegarmistrzowski