Holc Hanna Kaszubskie Wesele

Wysin

Opinie o Holc Hanna Kaszubskie Wesele

Majka

Reweleacyjnie ustroili nam kościół i zorganizowali wesele POlecam

Katarzyna

Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Zdjęcia są przesliczne. Obsługa na najwyższym poziomie

Danuta

Profesjonaliści w każdym calu, rewelacyjne wykonanie reportaż z uroczystości weselnej, zdjęcia są wyraźne, w filmie jest wiele zabawnych wstawek, świetna jakość obrazu i dzwięku. Współpraca z nimi to sama przyjemność film szybko był zmontowany, a do tego ich usługi posiadają atrakcyjną cenę. Polecam.

Maja

Załatwili gołębie na ślub mojej siostry pięknie to wyglądało jak w filmie, a do tego rewelacyjnie się zajęli filmowaniem całej imprezy, to profesjonaliści w każdym calu, gorąco polecam.

Mirka

Fotograf pierwsza klasa, album taki jaki sobie wymarzyłam, zdjęcia świetnie uchwyciły najważniejsze momenty, a fotograf podczas wesela był praktycznie nie widoczny. Polecam

Zostaw opinię o Holc Hanna Kaszubskie Wesele - Wysin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Holc Hanna Kaszubskie Wesele