Opinie o Rzepisko Sp. z o.o. w Krzywaczka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Rzepisko Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Rzepisko Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rzepisko Sp. z o.o. w Krzywaczka

Stefan

Idealnych firm nie ma. Dla dobrego pracownika nie jest źle!!!

benny

Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca na magazynie, jakie wymagania, wynagrodzenie, atmosfera ostatnio pojawiła się oferta pracy i chciałbym się czegoś dowiedzieć ?????

###

Jak nie masz co robić to napisz swoją autobiografię zobaczymy twoje zasługi i jak bardzo bedziesz kłamał

Kawa z melą
@###

Żałosne, prawda boli. Nic nie bede pisał o sobie. Napisana jest prawda o te firmie.

###
@Kawa z melą

Są trzy prawdy:prawda,nieprawda i (usunięte przez administratora) prawda.To ta ostatnia

Kawa z melą
@###

Urlopu w tej firmie mozna tylko dostac 5 dni na raz o dwóch tygodniach mozna zapomniec a skladki ZUS placone sa od najnizszej krajowej. Wyplata płacona czesc na rękę część na konto odcinek z wyplaty podpisywany u szefowej. Nie dostaniesz odcinka do reki aby zobaczyc jakie skladki odprowadzane są do ZUS bo nie są one w pelni odprowadzane od tego co zarobisz. Czy to nie jest prawda? napewno któryś z normalnych kolegow poswiadczy. Osoba ktora to neguje to jest to albo szefowa albo sekretarka wiec słabo.

@Kawa z melą

No to lepiej sie do tej firmy nie zatrudniac, bo na stare lata sie okaze ze kilka składek w zus zabrakło i lipton

Pijący kawę z melą

Mam doświadczenia z tą firmą miłe i mniej miłe , ale powiem jedno każdy pracownik przed rozpoczęciem współpracy z tą firmą wie czarno na białym jak i za ile będzie pracował . Każdy wie na co się piszę więc nie powinien mieć pretensji że zaczął prace i nie ma płaconych 13-tek , wczasów pod gruszą i szefowa nie zapłaci za pranie ubrań więc nie wiem czy powinien mieć pretensje do firmy i szefa czy do samego siebie że podjął tak głupią decyzje o zatrudnienie się .... Kwestia kierowników jest trudna są jacy są ale na robocie się znają jest ich trzech może się nadają a może nie ale... ktoś tu chyba celowo lub przez roztargnienie zapomniał wspomnieć że był i czwarty "kierownik" tak był taki ......po którym magazyn jeszcze dochodzi do siebie . Kwestia donosicielstwa kierowników jest oczywista była by zbędna gdyby szef został kierownikiem magazynu i nie potrzebował mieć swoich oczu i uszu , ale to chyba nie jest domeną firmy, bo uważam że w każdej firmie tak jest . Rekrutacja w firmie od dawna była bardzo ostra aby w firmie zostawały najsilniejsze jednostki ... ocenę pracowników można zostawić klientom oraz zaopatrywanych przez nich składy , czy w każdej hurtowni magazynier zna cały asortyment , każdy dział , i każdy aspekt swojego fachu ? pewnie nie .... Chciałbym również zaznaczyć że osoby które nie podołały rekrutacji lub się poślizgnęły na obiecankach , "mesjasza" który próbował "ocalić" firmę w ubiegłym roku powinni zaprzestać wylewania swoich egoistycznych żali . Dlaczego nie próbujesz pokazać jak wyglądała praca w tej firmie dwa lata wcześniej ? Kiedy pan Pa..ł trzymał za stery? Na pewno większości pracownikom na długo to zostanie w pamięci(...) Kolego życie nie kończy się na Rze... możesz zatruwać życie również w innych firmach .... Wypisywanie z imion chłopaków którzy lata pracowali na swoją opinię jest trochę nie fair niech historia ich osądzi ... Kawa z feee ..... ciekawe , pewnie Tobie też taką zaserwowali to teraz się musisz wyszumieć na portalu ... ale skoro ktoś Ci taką zrobił to widocznie na nią czymś sobie zasłużyłeś więc masz temat do refleksji ... Ps. pan Ma..k robi najlepszą kawę

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Rzepisko Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. logistyki? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Robiacy kawe z melą

Praca w tej firmie to Wielki Błąd. Jeszcze tu pracuje ale szukam pracy w trybie pilnym. Przepływ ludzi w tej pracy jest spory a bedzie jeszcze wiekszy chyba, że pijesz z kierownikami. Picie alkoholu to chleb powszedni ( jesli ktos lubi to zapraszam)zero reakcji kierownictwa bo sami piją mimo, że szefostwo wie o tym. Kierownicy ( 3 osoby)nie nadja sie do kierowania powinni sie zwolnic albo szef powinien chociaz nie bedzie mial z kim pić taka jest prawda. Nadgodziny nie sa płatne sobota jedna w miesiacu nie płatna ( jest w ramach godzin ). Wydawanie polecen przez panów kierowników to jeden wielki chaos jeden tak drugi tak a jak jeszcze wypiją to dopiero jest Mexyk. Niektórzy juz sie tak denerwują ze robiac im kawe to robia im z dodatkami feee. Pracownikow nastawiaja przeciw sobie porobily sie grupki ten z tym ten z tamtym nie chce pracowac jest źle strasznie atmosfera w firmie nie do opisania. Inspekcja nic nie pomoże bo nikt jej nie zaprosi no chyba ,że znajdzie sie ktoś. Firma tyle lat na rynku ale drugie tyle bedzie pracowac na dobrą renome a niedlugo Ukraińców zacznie przyjmowac ale też uciekną. A pan Ma..k i Łu...sz i Bo...n i nie tylko też niech sie opanują i nie chodzą do szefa i nie paplają głupot o pracownikach bo robi zamieszanie a to dopiero alkocholicy i w zależności z którym kierownikiem sie napija to z tym im lepiej żenada. Takie są fakty. Napewno jesli ktos odpowie na to co napisalem,że to nie jest to prawda prosze nie kłamać.

Jestem długoletnim pracownikiem i wam powiem że te ostatnie wpisy to kłamstwo a ja kłamstwa nie lubię i dlatego postanowiłem napisać wam prawdę.Od dłuższego czasu nie ma nawet kropli alkoholu,a że kierownicy wymagają od pracowników solidności i dokładności to chyba nie jest złe.Jeśli się komuś nie chce pracować,jest leniwy to mu nawet inspekcja pracy nie pomoże,tylko dalej będzie pisał głupoty

Nikt nie reaguje ponieważ sie boi konsekwencji. A wystarczy tylko w trakcie pracy zadzwonic do panstwowej inspekcji pracy

Dawid

Czy to faktycznie tak się dzieje? Dlaczego nikt nie reaguje?

Nadal piją.....

Maska

Szef głupi nie jest i wie ze 90 procent magazynu razem z kierownictwem pije. Ale przemyka na to oko jak każdy. Jedynie jak kogoś przylapie na gorącym uczynku to ewentualnie zabiera premie i tyle z konsekwencji. Ale wszystko do czasu, dopóki nie dojdzie do tragedii. Współczuję ludziom którzy tam rozpoczęli pracę!!!

jjjjjjjjjjjjj

Jeśli tak sadzisz to zapraszam pracują tam pracownicy nawet kierownicy z poprzedniej lokalizacji firmy i na porządku dziennym jest ,że początek dniówki to flaszka i jak się jeszcze znajdzie to nawet kolejne.A potem jeżdżą wózkami po placu i samochodami wracają do domu.

Weronika

@jjjjjjjjjjjjjjjjjjj a skąd przekonanie, że szefostwo jest poinformowane o zaistniałej sytuacji? Być może warto porozmawiać z przełożonym i oczyścić atmosferę w firmie.

Weronika

@jjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, jeżeli naprawdę zauważyłeś takie sytuacje w ciągu godzin pracy, polecam zgłosić zaistniały incydent do Dyrektora/przełożonych osób, które są powiązane z powyższą sytuacją.

jjjjjjjjjjjjjjjjjjj
@Weronika

Weronika tego niemozna zglosic dyrektorowi,szefowi czy szefowej poniewaz oni wiedza o tym i przymykaja oko na ten proceder

Weronika

@jjjjjjjjjjj, co masz na myśli?

jjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
@Weronika

Weronika pytasz co mam na mysli tam pija na potege

bosssssss

dziwota ze tam niedoszlo jeszcze do wypadku pija na potege nawet kierownictwo pije razem z pracownikami

Tonny

Praca w tej firmie to totalna porażka. Tam powinien być klub AA.

tony

Hej, wiecie jaka aktualnie panuje atmosfera u nich? Dzieki

jjjjjjjjjjj
@tony

strasznie ruda atmosfera

@boss

stawka nowy 12-13 na reke umowa na 3 mies. ubezpieczenie najnizsza krajowa praca po 10 godz bez nadgodzin

jjjjjjjj

boss atmosfera jaka tam panuje porazka,masz robic i sie nieodzywac praca po min. 10godz.

W firmie jednym słowem "kołhoz" Praca po 9-10 godzin i w soboty także, zero płatności za nadgodziny, prezes najmądrzejszy na świecie! a na niczym się nie zna. Zero szacunku dla pracownika po prostu żenada! Dyrektor klepie po plecach a jak przyjdzie do konfrontacji z prezesem to milczy jak mysz pod miotłą! Reszta nadaje jeden na drugiego, atmosfera fatalna!

Zostaw merytoryczną opinię o Rzepisko Sp. z o.o. - Krzywaczka

• Jak się pracuje w Rzepisko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rzepisko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Rzepisko Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Piłsudskiego 51
    32-050 Krzywaczka